100. Yıla Özel Konserler!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıldönümü kutlamaları için hazırlıklar sürüyor. Cumhuriyet coşkusunun yaşanacağı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anılacağı etkinlikler 25 Ekim itibariyle başlayacak. Konserlere ve etkinliklere katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, ayrıntıları araştırıyor. İşte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ve konserleri… Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünde birçok şehirde ücretsiz konser ve etkinlikler düzenlenecek. Ülkenin dört bir yanında gerçekleşecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yıl erken bir tarihte başlayacak. 25 Ekim itibariyle başlayacak olan etkinliklerin ayrıntıları kamuoyuyla paylaşıldı.

Pinhani, Cumhuriyetin 100. Yılı kutlamaları kapsamında 25 Ekim Çarşamba akşamı Seyhan (Adana), Güney Yıldızı Stadyumu’nda sahne alacak. Melek Mosso 25 Ekim Çarşamba akşamı Çiğli Balatçık Mahallesi Meydan Parkı’nda İzmirliler ile bir araya gelecek. Çankaya Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Ankaralıları ünlü şarkıcı Tan ile buluşturuyor. Taşçı etkinlik haberini; “Tan Taşçı 29 EkimCumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında, Çankaya Belediyesi organizasyonuyla 29 Ekim Pazar akşamı Ankara AnıtPark’da sahnede olacağız” sözleriyle duyurdu. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Eskişehirlileri ünlü şarkıcı Gülşen ile buluşturuyor. Gülşen, 27 Ekim Cuma akşamı Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda Eskişehirli sevenleriyle saat 20:00’da bir araya gelecek. Mersin Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü sanatçı İrem Derici’yi Mersinlilerle buluşturacak. Menderes Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları renkli görüntülere sahne olacak. Etkinlikler kapsamında sanatçı Ece Seçkin de Mendereslilerle buluşacak. Eypio, 29 Ekim Pazar Cumhuriyet Meydanı, Burdur’da, Leman Sam, 29 Ekim Pazar Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası Önü, Antalya’da, Volkan Konak, 27 Ekim Cuma Yaşar Kemal Kültür Merkezi Konser Alanı, Maltepe’de, Melike Şahin, 28 Ekim Cumartesi Maltepe Etkinlik Alanı’nda konser verecek. 

Duman, 29 Ekim Pazar Maltepe Etkinlik Alanı, Mazhar Alanson 29 Ekim Pazar Maltepe Etkinlik Alanı, Adamlar 29 Ekim Pazar Maltepe Etkinlik Alanı, Edis 29 Ekim Pazar Maltepe Etkinlik Alanı, İskender Paydaş ve Orkestrası 29 Ekim Pazar Maltepe Etkinlik Alanı, Zülfü Livaneli 29 Ekim Pazar Caddebostan Etkinlik Alanı, Sıla 29 Ekim Pazar Maltepe Etkinlik Alanı ve Sertab Erener 29 Ekim Pazar Ataşehir Bulvarı’nda sevenleriyle buluşacak.