3 Günde 3 Konser! Geliri İstanbul Vakfı’na…

Gökhan Türkmen, 22 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi konseri ile başlayan 2023 Türkiye Turnesine büyük felaket sonrası 13 Mart’ta Başakşehir’de bir konser mekanında, 14 Mart Bostancı’da ve 15 Mart’ta Beylikdüzü’nde bir konser mekanında sergilediği performansları ile yeniden kaldığı yerden devam etti. 

23-03/16/img_7166-1.jpg

“Olmadı”, “Aşk Lazım” ve “Deli” şarkıları ile performanslarına başlayan Türkmen, en sevilen ve geniş kitlelerin sevdiği hitlerini de söyleyerek, son günlerde yaşadığımız atmosferin bir nebze de değişmesine müzisyen kimliği ile katkı sağladı. 3 saate yakın sahnede kendisine  eşlik eden müzisyen arkadaşlarıyla performans sergileyen Türkmen, 17 Mart İzmir, 18 Mart Bursa ve 19 Mart Ankara konserlerinde sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Gökhan Türkmen, tüm konserlerin belirlediğimiz bilet sayısı kadar geliri ile depremde mağdur olan gençlerimizin eğitiminde kullanılmak üzere; “İstanbul Vakfı”nın #büyüthayallerini adlı burs projesini destekleyeceğini  de yeniden hatırlatmak istedi.  ‘Her zamanki desteklerinizle şehir şehir hep beraber bu zinciri oluşturabilmenin ve eğitime vereceği gücün farkındayız’ diyen Türkmen, büyük felaketin yaralarını sarmak için çalışmalarına devam ediyor. 

 

 

 

Bir cevap yazın