50. Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nin Kapanışını Zeynep Bastık Yaptı

50. Silifke Müzik Ve Folklor Festivali’nin kapanışını Zeynep Bastık yaptı… Saatler öncesinden Anıt Meydanını tıklım tıklım dolduran hayranlarına tam anlamıyla müzik ziyafeti çeken Bastık, mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar dolayısıyla altın sarısı büstiyerle başladığı konserini siyah büstiyer ve yelek kombini ile tamamlamak zorunda kaldı…

Konserde seyircisiyle zaman zaman sohbette eden Zeynep Bastık “En çok pankart olan konserim. Hepsini okuyacağım.Harika şeyler yazmışsınız.” ifadelerini kullandı. Pankartları tek tek okuyan Bastık, ”Bana nasıl bir enerji yüklediniz anlatamam. Tempoyu arttırıyoruz Silifke” dedikten sonra gecenin ritmini repertuvarında yer alan hareketli parçalar ile yükseltti.

23-09/08/pankart-doviz4.JPG

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİNE ALERJİM VAR

Finalde Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok tarafından kendisine takdim edilen hediyeleri kabul eden Zeynep Bastik, ”Silifke Yoğurdu”nu ise ”Benim süt ve süt ürünlerine alerjim var. Maalesef yiyemeyeceğim ancak lütfen benim yerime siz buyrun başkanım.” sözleri ile Başkan Sadık Altunok’a ikram etti.

Yaklaşık bir buçuk saat süren konserini alkışlar eşliğinde noktalayan Zeynep Bastık, finalde ”Ara” şarkısına bis yaptı… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir