Afrikal Ali Şehrine Geliyor!

Afrikalı Ali, Koçtaş ve RadyoMan FM Road Show projesi tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin ilk ayağı olan İzmir Bölgesi tamamlanırken, şimdi ise sırada Ankara ve İstanbul var!

Afrikalı Ali, Ankara’da 13 Nisan – 19 Nisan  tarihleri arasında belirli Koçtaş mağazalarından 11:00 – 13:00 saatleri arasında RadyoMan FM canlı yayınları ile RadyoMancılarla buluşacak. 

Etkinlik Takvimi ise şöyle;

13 Nisan   Gordion          Koru Mah.Ankaralılar Cad.Gordion AVM  –  ÇANKAYA/ANKARA  N:2 B/B103

14 Nisan   Bilkent            Üniversiteler Mahallesi 1597 Cad. Bilkent Center AVM  –  ÇANKAYA/ANKARA   No:3

17 Nisan   Eryaman         Altay Mahallesi,2665 Cad. –  ETİMESGUT/ANKARA   N:3

18 Nisan   Panora            Oran Mahallesi ,Turan Güneş Bulvarı – ÇANKAYA/ANKARA   No:182/17

19 Nisan   Ankamall        Gazi Mahallesi,Mevlana Bulvarı Ankamall AVM – YENİMAHALLE/ANKARA  No: 2/A

Afrikalı Ali’nin sunumuyla gerçekleşecek RadyoMan FM canlı yayınlarıyla ziyaretçilerine mağzalarında keyifli anlar yaşatmayı amaçlayan Koçtaş, yaptığı yeniklerle de ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşlarının başında geliyor.

Koçtaş’ın, evinde yaptıracağı tadilat için usta ihtiyacı duyan kişiler ile işinde uzman ustaları buluşturduğu “Ustabilir” uygulaması da yenilendi. Yeni sürüme, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak birçok özelliğin yanı sıra yeni ‘Google Sesli Asistan’ hizmeti ‘Ustabilir Asistan’ da eklendi. Kaizen Telekomünikasyon tarafından hayata geçirilen ‘Google Sesli Asistan’ hizmeti ‘Ustabilir Asistan’ ile kullanıcılar, sesle veya yazı ile ustalar hakkında bilgi alabilecek.  Koçtaş’ın “Ustabilir” uygulamasını indirenler, boyacıdan tesisatçıya kendilerine en yakın işinin ehli ustayı anında kolayca bulabiliyor.

Uygulama ustalar ile kullanıcıların direkt iletişim kurmalarına imkân sağlarken, ustaların yeni iş fırsatları bulmasına da olanak tanıyor. Koçtaş müşterilerinin yanı sıra tadilat yaptırmak isteyen herkesin kullanımına açık olan “Ustabilir” uygulaması ile kullanıcılar, ihtiyaç duydukları hizmet ile ilgili Koçtaş mağazalarının bulunduğu tüm illerdeki ustaları kolayca filtreleyebilirken; aradığı ustayı yorum, kazandığı yıldız, sertifika durumu ve puanı üzerinden değerlendirebiliyor. IOS ve Android platformları üzerinden kullanıcılar ile buluşan ve ücretsiz olan uygulama, tüketicilerin evlerini güzelleştirmek için ihtiyaç duydukları ustalara ulaşmasını kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın