Afrikalı Ali Şehrine Geliyor!

Afrikalı Ali, Koçtaş ve RadyoMan FM Road Show projesi kapsamında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki belirli Koçtaş mağazalarından RadyoMan FM canlı yayınları ile RadyoMancılarla buluşacak.

Projenin ilk canlı yayını 3 Nisan Pazartesi günü İzmir Balçova’da bulunan Koçtaş mağazasında gerçekleştirilecek.

Afrikalı Ali’nin sunumuyla gerçekleşecek RadyoMan FM canlı yayınlarıyla ziyaretçilerine mağzalarında keyifli anlar yaşatmayı amaçlayan Koçtaş, yaptığı yeniklerle de ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşlarının başında geliyor.

Koçtaş’ın, evinde yaptıracağı tadilat için usta ihtiyacı duyan kişiler ile işinde uzman ustaları buluşturduğu “Ustabilir” uygulaması da yenilendi. Yeni sürüme, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak birçok özelliğin yanı sıra yeni ‘Google Sesli Asistan’ hizmeti ‘Ustabilir Asistan’ damgasını vurdu.  Kaizen Telekomünikasyon tarafından hayata geçirilen ‘Google Sesli Asistan’ hizmeti ‘Ustabilir Asistan’ ile kullanıcılar, sesle veya yazı ile ustalar hakkında bilgi alabilecek. Türkiye genelinde Koçtaş’ın bulunduğu tüm illerde kullanımda olan ve 200 bine yakın kullanıcı tarafından indirilen “Ustabilir”, ‘Google Sesli Asistan’ uygulamasıyla olan iş birliği ve diğer yeni özellikleriyle hem usta arayanlar hem de ustalar için bir çözüm merkezi konumunda. Koçtaş’ın “Ustabilir” uygulamasını indirenler, boyacıdan tesisatçıya kendilerine en yakın işinin ehli ustayı anında kolayca bulabiliyor.

3 -7 Nisan arasında Ege Bölgesinde gerçekleşecek canlı yayınların takvimi ise şöyle;

3 Nisan – Balçova Koçtaş  /           Bahçelerarası Mah.Mithatpaşa cad.  BALÇOVA/İZMİR                     

4 Nisan – Karşıyaka Koçtaş  /        Ataşehir Mah.Caher Dudayev Bulvarı     ÇİĞLİ / İZMİR    

5 Nisan –  Gaziemir Koçtaş     /     Beyazevler Mah. Akçay Cad.                GAZİEMİR/İZMİR         

6  Nisan  –  Manisa Muradiye /      Mahallesi Manolya Sokak                     YUNUSEMRE/MANİSA 

7  Nisan –  Bornova Koçtaş   /       Kazım Dirih Mah,  296 Sk.                   BORNOVA/İZMİR    

 

Bir cevap yazın