Akrep Nalan’dan Acı Haber Geldi

 

Söylediği şarkılar ve ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde hayat verdiği Fidan Hoca karakteri ile hafızalarda yer edinen Akrep Nalan’dan acı haber geldi. Bir süredir ekranlardan uzak olan 67 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı Akrep Nalan hayatını kaybetti.

Bodrum’da hayat arkadaşı Alişan Çiçek ile yaşamını sürdüren Akrep Nalan lakaplı sanatçı Füsun Nalan Açın’dan acı haber geldi. Özgür Aras, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Akrep Nalan’ın vefat haberini duyurdu.Aras, sanatçının nefes darlığı nedeniyle Bodrum’da hayatını kaybettiğini açıkladı.

 “DAHA İYİ HİSSEDİYORUM”

Akrep Nalan, geçen aylarda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınmıştı. Geçtiğimiz aylarda sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulunan Akrep Nalan, “Tabii insanın yaşı biraz ilerleyince bazı sağlık sorunları yaşanıyor. Kilolu olmam nedeniyle damar yolunu bulmakta güçlük çektiler, akciğerlerde su vardı onu aldılar. Tahlillerim yapıldı, serum verilip ilaç tedavisi uygulanıyor. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Bu arada rahatsızlandığımı duyan benim ve Alişan’ın telefonlarına mesaj yağdırdı. Çok sağ olsunlar insan böyle günlerde ne kadar sevildiğini daha iyi anlıyor. Beni arayan soran, merak eden herkese çok teşekkür ediyorum” demişti.

Biz de RadyoMan ailesi olarak Akrep Nalan’a Allah’tan rahmet,sevenleri ve ailesina başsağlığı diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.