Albüm Fotografını Hayranları Belirleyecek

 

 

16 aradan sonra albüm çıkarmaya hazırlanan Mahsun Kırmızıgül, albümünün fotoğrafları için Nihat Odabaşı’nın objektifine poz verdi. Yeni albüm heyecanı yaşayanMahsun Kırmızıgül’ün albümünün kapağının fotoğrafının hangisi olacağını ise hayranları belirleyecek.Şarkıcılıktan sinema sektörüne geçiş yapan ve yıllar sonra müzik kariyerine geri dönen Mahsun Kırmızıgül, “Hoş Geldin’ ismini taşıyan albümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yıllardır müzik sektöründen uzak kalan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül’den hayranlarına müjdeli haber geldi. 16 yıl boyunca sinemaya ağırlık veren, Mucize, Güneşi Gördüm, Beyaz Melek ve daha fazla projelere imza atan Kırmızıgül 2022’ye yeni albümüyle bomba gibi bir giriş yapacak.

 ALBÜMÜNÜN KAPAK FOTOĞRAFINI HAYRANLARI BELİRLEYECEK

Kırmızıgül, 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece saat 00.01’de çıkacak olan albümü için ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı’na poz verdi. Fotoğraf karelerini Instagram hesabından paylaşan şarkıcı fotoğraflarını takipçilerinin oylamalarını istedi ve en beğenilen kareyi seçmeleri halinde albüm kapağında o fotoğrafı kullanacağını belirtti.

 ‘Birazdan 3 ayrı fotoğraf paylaşacağım. Albüm kapağını gelin hep birlikte seçelim. Etrafınızdaki aileniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla birlikte en iyi kapağı seçmemize katkıda bulunun. Hangi fotoğraf albüm kapağı olsun? Albümün resimlerini değerli fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı dostum çekti. Muhteşem bir kalp gözü var.’ diyen Kırmızıgül bir diğer paylaşımında sona kalan iki fotoğrafını da paylaşarak ‘Sizlerden gelen oylamanın sonucunda bu 2 fotoğraf finale kaldı. Tekrar soruyorum. Sizce albüm kapağı hangisi olmalı? 16 yıl sonra objektifin karşısına çıkarken çok gergin ve ne yapacağımı inanın bilmiyordum. Ama dostum sevgili Nihat Odabaşı tüm ustalığı ile benim ne yapmam gerektiğini tek tek anlattı. Bu fotoğraflar tamamen sevgili Nihat’ın sayesinde ortaya çıktı. Kendisine ve ekibine ayrıca teşekkür ederim.’ ifadelerini kullandı.

Mahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra sessizliğini bozuyor! Yeni albümü için poz verdi

‘Birazdan 3 ayrı fotoğraf paylaşacağım. Albüm kapağını gelin hep birlikte seçelim. Etrafınızdaki aileniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla birlikte en iyi kapağı seçmemize katkıda bulunun. Hangi fotoğraf albüm kapağı olsun? Albümün resimlerini değerli fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı dostum çekti. Muhteşem bir kalp gözü var.’ diyen Kırmızıgül bir diğer paylaşımında sona kalan iki fotoğrafını da paylaşarak ‘Sizlerden gelen oylamanın sonucunda bu 2 fotoğraf finale kaldı. Tekrar soruyorum. Sizce albüm kapağı hangisi olmalı? 16 yıl sonra objektifin karşısına çıkarken çok gergin ve ne yapacağımı inanın bilmiyordum. Ama dostum sevgili Nihat Odabaşı tüm ustalığı ile benim ne yapmam gerektiğini tek tek anlattı. Bu fotoğraflar tamamen sevgili Nihat’ın sayesinde ortaya çıktı. Kendisine ve ekibine ayrıca teşekkür ederim.’ ifadelerini kullandı. 

İşte Mahsun Kırmızıgül’den yeni albüm pozları…Mahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra sessizliğini bozuyor! Yeni albümü için poz verdiMahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra sessizliğini bozuyor! Yeni albümü için poz verdiMahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra sessizliğini bozuyor! Yeni albümü için poz verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.