Alevler İçinde Kaldı! Kazanın Nedeni Belli Oldu

İbrahim Tatlıses Bodrum’da trafik kazası geçirdi. Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında araçta sıkışan İbrahim Tatlıses için olay yerine kurtarma ekipleri gönderildi. Uzun uğraşlar sonucu İbrahim Tatlıses aracın içinden çıkarıldı ve hastaneye kaldırıldı. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu merak konusu olurken, olay yerinden ilk görüntüler geldi. Tatlıses’in geçirdiği kazada Elif Ada ile ilgili Ayşegül Yıldız’dan açıklama gecikmedi.

 

SON DAKİKA | İBRAHİM TATLISES KURTARILDI! KAZANIN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Son dakika haberi:İbrahim Tatlıses Bodrum’da trafik kazası geçirdi! Araçta sıkıştığı öğrenilen Tatlıses’i kurtarmak için bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. Konser için Bodrum’da olan İbrahim Tatlıses’in yanında kızı Elif Ada’nın da olduğu söylenmişti. Ancak gelen yeni bilgiler Elif Ada’nın araçta olmadığı yönünde.

İBRAHİM TATLISES’İN ESKİ EŞİ AYŞEGÜL YILDIZ’DAN AÇIKLAMA

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama eski eşi Ayşegül Yıldız’dan geldi. Yıldız şunları söyledi:

“İbrahim Bey’le az önce telefonla konuştum, çok şükür iyi. Araçta sıkıştığı yerden çıkartma çalışmaları sürüyormuş. Kızım Elif Ada’yı Bodrum’da teyzesini bırakıp, İstanbul’a dönmüştüm. Bu kaza haberini duyunca ömrümden ömür gitti. Çok şükür kızım da arabada değilmiş.”

‘İDO İLE ARKALI ÖNLÜ GİDİYORLARDI’

Kazayla ilgili Seren Serengil de açıklama yaptı. Serengil; İdo ile İbrahim Tatlıses’in arkalı önlü şekilde iki araba olarak seyahat ettiklerini beyaz kamyonetin İdo’nun arabasını sollayıp babasının olduğu araca çarptığını ifade etti.

fghgj

İBRAHİM TATLISES’İN İLK SÖZLERİ

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık olduğu ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Ekiplerin uzun uğraşları sonucu İbrahim Tatlıses, sıkıştığı yerden kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

AMBULANSTAN İNDİRİLİRKEN BEYAZ ÇARŞAF ÇEKİLDİ

Tatlıses hastane önünde ambulanstan indirilip tedaviye alınacağı sırada ise görüntü vermemek için beyaz bir çarşaf çekildiği görüldü.

TATLISES’İN ARACI ALEV ALDI

Öte yandan kaza anına yeni bir fotoğraf karesi geldi. Gelen görüntüde, Tatlıses’ın içinde bulunduğu aracın alevler içinde kaldığı görüldü. Kazadan sonra alev alıp yanmaya başlayan aracı çevredeki vatandaşlar yangın tüpü ile söndürdüğü aktarıldı.

fdsfsf

İBRAHİM TATLISES KAZA GÖRÜNTÜLERİİbrahim Tatlıses’in yaptığı kazada olay yerinden görüntüler yürekleri ağza getirdi.İbo’nun kazada araçta sıkıştığı söylenirken sağlık durumuyla ilgili ise henüz bir bilgi bulunmuyor.  22-08/25/ibo-4.png22-08/25/ibo-3.png22-08/25/ibo-2.png22-08/25/ibo-1-1661425882.png  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.