Aleyna Tilki ve Jubel’den Ortak Proje

Aleyna Tilki’nin uluslararası müzik arenasındaki atılımları hız kesmeden devam ediyor. Başarıları İsveç’ten tüm dünyaya yayılan dans-pop ikilisi Jubël, en yeni şarkısı “Diamonds” için Aleyna Tilki ile güçlerini birleştiriyor.

Victor Sjöström ve Sebastian Atas’tan oluşan Jubël, 350 milyondan fazla dinlemeye ulaşan şarkıları “Dancing In the Moonlight” ile tüm dünya listelerinde ve müzik platformlarında büyük başarı yakaladı. Jubël, son çalışması “So Sick”in hemen ardından “Diamonds”  şarkısıyla 2022 yazını karşılamaya hazırlanıyor.

Aleyna Tilki ’nin “Benim için benzersiz bir aşk şarkısı. Dinlediğim ilk andan beri çok duygulandım, tüm dünyanın da benimle aynı hisleri paylaşacağına eminim” dediği “Diamonds”, müzikseverleri ilk dinleyişten itibaren yakalayacak bir dans-pop şarkısı.

“Diamonds’un çoğunluğu Galata civarında 2 günde çekilen videosunun genel yönetmenliğini Aleyna Tilki yaptı. Sürprizlerle dolu bir elmas avının anlatıldığı klip  Aleyna Tilki’nin Youtube kanalında yayınlanda izleyici ile buluştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir