Arif Şentürk Son Yolculuğuna Uğurlandı

Rahatsızlanan Arif Şentürk, sağlık durumu ağırlaşması üzerine pazar günü kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınmış ve  ardından hastanede hayatını kaybetmişti. Şentürk için geçtiğimiz gün Zeytinburnu Seyitnizam Camii’nde ikindi namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Törende oğulları Ercan ve Uğur Şentürk ile kızı İnci Kilimci taziyeleri kabul etti. Törene ailesi ve yakınlarının yanı sıra sanatçı dostları da katıldı. Arif Şentürk’ün tabutunun üzerine Türk bayrağı ve Zeytinburnu Amatör Spor Kulübü Yıldızspor’un forması konuldu.

Sanatçı Arif Şentürk son yolculuğuna uğurlandı - 1

 “BİZİM ÇINARIMIZ GİTTİ”

Oğlu Ercan Şentürk, “Bizim çınarımız gitti. Herkesten Allah razı olsun, kimse yalnız bırakmadı. Ne mutlu bize. Yapacak bir şey yok, son dakikaya kadar yanındaydık. By-pass oldu, pil takıldı. Yaş itibariyle kaldıramıyor bünye” dedi.Şarkıcı Faruk Yılmaz, “Yıllarca birlikte çalıştık. Arif ağabey yüreğimizi acıttı. Bugün bizim kara günümüz ama mutlu gitti sanrım bu dünyadan. Çok güzel türküler icra etti. Orijinal bir adamdı. orijinal geldi, orijinal gitti” dedi. Ekrem Pehlivan ise “Renkli önemli bir şahsiyeti kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Rumeli camiamızın başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Sanatçı Arif Şentürk son yolculuğuna uğurlandı - 5

Kılınan cenaze namazının ardından Arif Şentürk Yedikule Mezarlığına defnedildi. Biz de RadyoMan ailesi olarak Arif Şentürk’e Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.