Atiye Tik Tok’da Ana Akıma Girmeyi Başardı

‘Ses Seda Yok” şarkısı ile Kasım ayında geri dönüş yapan Türk pop müziğinin renkli ismi Atiye, bu kez arayı uzatmadan kendi şirketi Mikslarj etiketli “Allem Kallem” şarkısıyla hem liste hem de sosyal medya başarısına imza atıyor.

Fusion pop başlığı altında farklı müzik tarzlarının bir arada harmanlandığı “Allem Kallem” geniş ritmik kombinasyonlarıyla da öne çıkarken aynı zamanda kıpır kıpır ve coşkulu bir şarkı olma özelliği taşıyor.

Tiktok’da rekor kırmaya devam/ 2 Nisan Tiktok global’de konser ve sohbet

Hali hazırda 6 milyon görüntülenmeyi aşan #AllemKallem TikTok akımı bugün TikTok’un resmi akımı olarak ilan edildi ve bu yüzden çok daha büyümeye dünya genelinde devam ediyor. Şu anda bile binlerce video çekilmiş durumda şarkıyla. Akabinde 2 Nisan Cumartesi akşamı 20:00’de yine TikTok’ta canlı yayınla 45 dakikalık sohbetli bir mini konserle Atiye sevenleri ile buluşacak.

Şarkının sözleri Sibel Algan’a, müziği ve düzenlemesi Erol Sebebci’ye ait. Eğlenceli sözleriyle dikkat çeken “Allem Kallem”de artık aşkta daha cesur olmaya karar veren bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Şarkının Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen renkli video klibinde Atiye, dans sahnelerinin koreografisinde 10 yıldan fazla süredir iş birlikteliği yaptığı en yakın arkadaşlarından Nelli Tews ile çalıştı.

Önümüzdeki aylarda diğer yeni şarkılarını kısa aralıklarla müzikseverlerin beğenisine sunacak olan Atiye, bu şarkıların da yer aldığı albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir