Atlantis Yapım Organizasyonuyla Harbiye Konserleri Başlıyor

Atlantis Yapım, RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sonbahar konserleri ile geleneği devam ettiriyor. 30 Eylül’de MFÖ ile başlayacak efsane konserler 1 Ekim’de Selda Bağcan Rock Senfoni, 2 Ekim’de Duman ile devam edecek. 4-9 Ekim arası ise art arda Ebru Yaşar, Melike Şahin, Kenan Doğulu, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Berkay ve Athena Harbiye Açıkhava Sahnesi’ni sallayacak.

 

21-09/27/toplu-post-1632738656.jpg

Atlantis Yapım, Türkiye’nin dev sanatçılarını efsane bir organizasyon ile Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde seyirci ile buluşturuyor. Atlantis Yapım İstanbul seyircilerini sonbaharın bu günlerini keyifle geçirmeye davet ediyor.

Konser biletlerine ulaşmak için;

https://www.biletix.com/etkinlik-grup/277965451/TURKIYE/tr

 

 

30 Eylül-Perşembe

MFÖ

Sadece ülkemizin değil, dünyanın da en uzun soluklu gruplarından biri olan Mazhar Fuat Özkan bu sene 40’ıncı yılını kutluyor. Birçok şarkıya imza atan grup Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde binlerce kişinin tek bir ağızdan ezbere söylediği ‘Güllerin İçinden’, ‘Peki Peki Anladık’ ve ‘Ali Desidero’ gibi parçalarla yine izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

 

1 Ekim Cuma

SELDA BAĞCAN – Rock Senfoni

Hiçbir kategoriye girmeyen eşsiz sesi ve benzersiz yorumuyla tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan efsanevi sanatçı Selda Bağcan, Ekim ayında Harbiye Açıkhava sahnesinde rock senfoni orkestrası ile uzun süre konuşulacak bir konser verecek. Seyirciye hem tanıdık hem yepyeni bir deneyim yaşatacak.

 

2 Ekim Cumartesi

Duman

Duman, yaz boyunca dur durak bilmeden Türkiye’nin dört bir yanında konser performansını sergilerken sadık hayran topluluğu da grubu yalnız bırakmadı. Duman 2013 yılında yayımladığı ‘darmaduman’ albümü ile uzun süre satış listelerinde bir numara kaldı. Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ari Barokas ve Mehmet Demirdelen’den oluşan grubun müzikal dozu yüksek performansına seyirci olmak isterseniz 2 Ekim Cumartesi gecesi Harbiye Açıkhava’ya bekleriz.

 

4 Ekim Pazartesi

Ebru Yaşar

Pandemi sürecinin ardından sahnelere hızlı bir dönüş yapan Ebru Yaşar, 4 Ekim gecesi Harbiye Açıkhava’da, Atlantis yapım kapsamında konserini verecek. Özel bir repertuvar hazırlayan Yaşar’ın o gece dinleyicilerine sürprizleri de olacak.

 

5 Ekim Salı

Melike Şahin

Solo kariyerinin başlangıcından beri güçlü sesi ve yalın ama vurucu sözleriyle dikkat çeken sanatçı; geçtiğimiz üç yılda Deli Kan, Sevmek Suçsa Suçluyum ve Tutuşmuş Beraber gibi hitleriyle milyonlarca dinlenmeye ulaştı. Şubat 2021’te yayımladığı, prodüktörlüğünü ve sanat yönetmenliğini de üstlendiği 10 şarkılık ilk solo albümü ‘Merhem’de başarılı müzisyenlerle çalıştı. Bizi esrarengiz durakları olan bir yolculuğa davet eden, içinde hem 70’lerden, hem özlediğimiz 90’lar ruhundan izler taşıyan albümdeki tüm şarkıların sözlerinde Melike Şahin’in imzası var. Dünyanın önde gelen dijital müzik platformlarından Spotify’ın hazırladığı Equal programına dahil edilen Melike Şahin, portresiyle New York’taki Times Meydanı’na konuk oldu.

 

6 Ekim Çarşamba

Kenan Doğulu

Kenan Doğulu ağustos ayındaki Turkcell Vadi Açıkhava konserlerinin ardından, 6 Ekim Çarşamba akşamı Atlantis Yapım’ın organizasyonuyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verecek. Kenan Doğulu, sürpriz konukları, en sevilen şarkıları, sahne şovu, alanlarında isim yapmış ünlü müzisyenlerden oluşan orkestrası ve güçlü performansıyla Harbiye Açıkhava’da akıllarda iz bırakacak bir konsere hazırlanıyor. Seyirciler, Kenan Doğulu canlı performansı ile unutulmaz bir deneyime ortak olacaklar.

 

7 Ekim Perşembe

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz gitar ve vokalde Kaan Boşnak, elektrik gitarda Engin Sevik, klavyede Baran Ökmen, bas gitarda Can Tunaboylu ve davulda Can Kalyoncu’dan oluşan kadrosuyla, başlangıçta “indie-folk” olarak adlandırdıkları müzik tarzlarını, yaptıkları deneylerle sürekli evrimleştirerek, elektronik unsurlara ve dans beat’lerine de yer verdikleri, maceracı bir doğrultuda yoluna devam ediyor. 2017 yılında yayınlanan “Canavar ve Ne Fark Eder” single çalışmasının ardından Eylül ayında Sony Music Türkiye etiketiyle “Sandal” isimli teklileri yayınlandı. 2018’de “Akustik Travma” albümünü yayınladı. Son single’ları “Ölsem Yeridir” ile hala ilgiyi üzerinde tutan grup, bu kez New York’ta bulunan Red Bull Müzik Stüdyoları’nda kaydettiği Kazılı Kuyum’u Sony Music Türkiye etiketi ile dinleyiciyle buluşturdu. Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Ne Farkeder”, “Boş Gemiler, “Dinle Beni Bi”, “Bodrum”, “Ateş Edecek Misin”, “Ölsem Yeridir” ve son çıkardıkları parçalarıyla 7 Ekim akşamı Harbiye Açıkhava’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

 

8 Ekim Cuma

Berkay

Türk pop müziğinin son yıllarda çıkardığı en önemli isimlerden biri olan Berkay sahne performanslarının yüksek etki düzeyiyle tanınıyor. Seyircinin dikkatini konser boyunca bir an olsun kaybetmeyen Berkay kendi şarkıları ve sahnede söylemekten keyif aldığı şarkılardan oluşan repertuarıyla Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Atlantis Yapım organizasyonu ile sahne alacak.

 

9 Ekim Cumartesi

Athena

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Egemen Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, 9 Ekim tarihinde Atlantis Yapım organizasyonu ile Harbiye Açıkhava’da sahne alacak.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.