“Aykut Enişte 2” Sezonun En İyi Yerli Film Açılışını Yaptı

Yapımını BKM’nin üstlendiği, yönetmeliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı ‘Aykut Enişte 2’ uzun bekleyişin ardından RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda  cuma günü gösterime girdi ve ilk hafta sonunda elde ettiği gişe rakamıyla sezonun en iyi açılış yapan yerli filmi oldu.İLK FİLMİN 2,5 KATI SEYİRCİYE ULAŞTI

SALONLARA ÖZLENEN KAHKAHA DOLU GÜNLER GERİ GELDİ 

Vizyondaki ilk üç gününde 186.898 bin kişi tarafından seyredilen ‘Aykut Enişte 2’, sinema salonlarında özlenen kahkahalı günleri geri getirdi. İlk hafta sonu itibarıyla ilk filmin yaklaşık 2,5 katını seyirciyi salonlara çeken ‘Aykut Enişte 2’, başarılı gişe performansıyla sinema sektörünün yüzünü güldürdü.  

21-12/07/can_7917-1638863475.jpg

 ‘Aykut Enişte 2’ oyuncuları hafta sonunda seyircinin heyecanını paylaşmak üzere turnedeydi. Cuma günü Eskişehir’de, cumartesi İzmir’de ve pazar günü de Bursa’da ‘Aykut Enişte 2’ seyircisi ile buluşan oyuncular Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Hakan Yılmaz, Mekin Sezer ve yönetmen Onur Bilgetay büyük coşkuyla karşılandı. 

 ‘Aykut Enişte 2’de, Gülşah’la evlenmek için gün sayan Aykut; Atabeyoğlu Ailesi’nin hayırsız damadı, müstakbel bacanağı Talat’ın ortaya çıkması ile kendini hiç istemediği bir maceranın ortasında buluyor!

 Beklenmedik bir gelişme tüm planları alt üst ediyor: Atabeyoğlu Ailesi’nin hayırsız damadı,  ailenin eski eniştesi Talat (Hakan Yılmaz) ortaya çıkıyor ve Aykut ve Gülşah’ın düğününe sayılı günler kala işleri karıştırıyor. Aykut iyi niyeti ve saflığı yüzünden başına açılan belalardan kurtulabilecek mi? Yoksa Gülşah’ı kaybetmek üzere mi? Bir ailede iki enişte olursa neler olur? 

‘Aykut Enişte 2’, tüm sinemalarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.