Bendeniz’den “Evlenilir mi Bu Zamanda”

Bendeniz, single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. ‘Best Of Bendeniz Vol 2’ isimli albümüyle hayranlarını geçmişe götüren başarılı sanatçı, bu kez taptaze bir Bendeniz parçasıyla hasret gidermeye geliyor.

“Evlenilir Mi Bu Zamanda” adını taşıyan şarkı, Bendeniz’in karakteristik tarzını yansıtan etkileyici bir pop sounduyla dolu… Besteci ve söz yazarlığı kimliğiyle müzik dünyasına birçok eser kazandıran başarılı sanatçı yine hayranlarını şaşırtmadı. Sözü ve müziği kendisine ait olan, aranjesinde ise Suat Aydoğan’ın imzasını taşıyan yeni parça, enerjik ve hareketli yapısıyla içleri kıpır kıpır edecek. Yaz aylarına renk katacak olan “Evlenilir Mi Bu Zamanda” gerek sözleri gerekse de günümüz ilişkilerine dair samimi düşünceleri yansıtarak, duygulara tercüman olacak.

Kemal Başbuğ’un yönetmenliğinde çekilen klipte ise Bendeniz’e iki dansçı eşlik ediyor. Yeni şarkının dinamik ve eğlenceli klibi ile sunulan görsel şölen müzikseverleri doyasıya eğlendirecek. Bendeniz’in hayranlarını heyecanlandıracak yeni teklisi “Evlenilir Mi Bu Zamanda”  16 Haziran’dan itibaren Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Poll Production YouTube kanalında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir