Berksan’ın Büyük Değişimi!

Berksan da estetik modasına uydu. Ünlü şarkıcı, ‘Fransız Askısı’ adlı yöntemle yüzünü gerdirdi. Değişimiyle şaşırtan Berksan, doktorunun yeni yüzünde model Jeremy Meeks’i örnek aldığını söyledi.

Seda Sayan, Songül Karlı ve Serap Paköz’ün ardından şarkıcı Hande Yener (49) ve yakın arkadaşı Berksan da (42) “Fransız Askısı” adı verilen yöntemle yüzünü gerdirdi. Berksan, göz, kaş kaldırma, çene ve boyun estetiği de yaptırdı.

22-01/15/berksan-1.jpeg

Ameliyatsız yüz germe operasyonunun gerçekleştirilme anını ikili, Instagram’dan yayınladı. Yener ile Berksan’ın bu gönderileri sosyal medyada tartışma konusu oldu. Kullanıcılar, ünlü isme, “O ne ya! İhtiyacınız yoktu.” ve “İzlerken benim canım yandı.” şeklinde yorumlar yaptı.

 

22-01/15/jeremy.jpeg

“YENİ YÜZÜMDE JEREMY MEEKS’İ ÖRNEK ALDI”

 

Değişimiyle şaşırtan ünlü şarkıcının ameliyat sonrası ilk fotoğrafları da Selim Akar tarafından estetik merkezinde çekildi.

 

Gelen eleştirilerin ardından Berksan, “Doktorum yeni yüzümde Jeremy Meeks’i örnek aldığını söyledi. Sosyal medyada çok benzeten olmuş, Fransız askısı ameliyatını eleştirenlere, tüm erkeklere tavsiye ediyorum. Gerekiyorsa yaptırsınlar.” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.