Bodrum Antik Tiyatro’da Ferhat Göçer Rüzgarı

Ferhat Göçer, RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda ve KerkiSolfej organizasyonuyla Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye çıktı. Sanatçı kendi eserlerinin yanı sıra Cem Karaca, Müslüm Gürses ve Erkin Koray’ın dillere pelesenk olmuş şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

Bodrum konseri boyunca sevenleriyle sohbet eden Ferhat Göçer, hayranlarından gelen “Sağlıkcılara uzanan eller kırılsın” tepkilerine karşı, “Ben de zamanında çok dayak yedim. O günleri tabi ki unutamam. Sağlık sistemindeki güvenlik problemlerini en kısa sürede çözümleyerek hem hasta hem hekim açısından idari hizmetleri en üst kaliteye çıkartmak gerekiyor” açıklamasını yaptı.

“SAĞLIKÇILARA UZANAN ELLER KIRILSIN”

25 yıl yaptığı doktorluktan emekli olan, müzik kariyerine ise devam eden şarkıcı, “Bütün sağlıkçı arkadaşlarımı sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Tabi ki sağlıkçıya uzanan eller kırılsın” dedikten sonra sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalarak, unutulmaz bir konsere imza atan Göçer, hayranlarının istek parçalarını geri çevirmeyerek okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.