Boks Ringindeki Slogan “Savaşma, Sev”

Profesyonel müzik hayatında 12’inci yılını kutlayan Ömür Gedik sözü ve müziği kendine ait olan “Deli Oluyorlar” teklisini yayınladı. İnsanlığın geldiği son noktaya karşı “savaşma, sev” sloganıyla yola çıktığını söyleyen Gedik, boks ringine çıktığı klibinde dövüşmüyor, dans ediyor.

“Deli Oluyorlar”, öfkeli ve şımarık kalabalıklara karşı, yalnızlıklarıyla ve hayata sevgi ekseninde bakarak yaşayan insanların ruh hallerini yansıttığım bir şarkı oldu. Şarkının sözlerindeki ‘bir tek kedim sevsin beni, bu bir devrim’ cümlesi benim hayatımın vazgeçilmezi. Sevmenin, özellikle de hayvan sevgisinin çok güçlü olduğunu ve insanlık tarihinde bir devrim yaratabileceğine inanıyorum. “Deli Oluyorlar” için “hem depresif hem de enerjik hareketli hibrit bir şarkıya dönüştü.” diyen Ömür Gedik’e klipte 6 dansçı ve “Susam” adlı bir sarman kedi eşlik etti.

DMC etiketi ile yayınlanan “Deli Oluyorlar” adlı single’ın klip yönetmenliğini Emre Alev, hareket yönetmenliğini Fethi Arda Ergül yaptı. Şarkının aranjesi ise Cenk Kandıralı imzasını taşıyor. Dans koreografileriyle öne çıkan klipte Ömür Gedik’in stil danışmanlığını Yusuf Can Dirik üstlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.