Bülent Ortaçgil’den 50. Sanat Yılına Özel Konser!

Bu yıl 50. sanat yılını kutlayan usta sanatçı Bülent Ortaçgil, Kerkisolfej organizasyonu ve RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda BtcTurk 10.yıl konserleri kapsamında Bodrum’da konser verdi.

BÜLENT ORTAÇGİL “MÜZİK SİZİNLE VAROLUR”

Bodrumlu müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Bülent Ortaçgil, konserine başlama saatinden önce kapıda uzun kuyruklar oluştu. Geçmişten günümüze dillere pelesenk olmuş bir çok parçasını kendisini dinlemeye gelen sevenleriyle birlikte seslendiren Ortaçgil, “Müzikte sizlerle birlikte dolu dolu 50’nci Yılımı geçiriyorum. Bana yaşattığınız herşey için çok teşekkür ederim. Müzik sizinle var olur müzikleri yaşatanlar sizlersiniz, dilerim bir 50 yıl daha birlikte geçiririz inşallah” diyerek esprili bir şekilde sevenlerine teşekkür etti. 

23-07/03/bulentortacgil-bodrum1.jpg

Sahnede Bülent Ortaçgil’e eşlik eden Erkan Uğur, Cem Aksel, Baki Duyarlar ve Erdal Akyol’da güçlü yorumlarıyla büyük alkış aldılar. Öte yandan Bülent Ortaçgil’i bu özel gününde yalnız bırakmayarak sahnesine konuk olan Birsen Tezer ve Jehan Barbur’da performanslarıyla büyük beğeni topladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir