Bursa’da İrem Derici Coşkusu!

İrem Derici, geçtiğimiz akşam RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda Bursa Kültürkpark Açıkhava Tiyatrosu’nda unutulmaz bir konsere imza attı.Bursa’da sahne alan İrem Derici, performansları ve sahne şovlarıyla büyük beğeni topladı. Bursa’ya olan sevgisini de dile getiren Derici, “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim. Gerçekten size aşığım. Bursalı olamadım, Bursa’da doğmadım ama yine geleceğim.” dedi. Güzel şarkıcı ayrıca, Bursa’nın kendisine uğurlu geldiğini dile getirerek, 1 ay içerisinde de aşkı bulacağını söyledi.

“KENDİMİ BURSA’YA AİT HİSSEDİYORUM”

Şarkı aralarında dinleyiciler ile sık sık sohbet eden Derici, Bursa hayranlığını dile getirdi. Derici, “Bursa’yı çok seviyorum. Benim gibi deliler çok burada. Ait hissediyorum kendimi. Çünkü her zaman diyorum dünyayı normaller değiştirmeyecek, anormal olmak en iyisi. Ben değil siz de hoş geldiniz o zaman. Sıradaki şarkı toplu beddua şarkısı, hadi bakalım.” diyerek ‘Acemi Balık’ şarkısını seslendirdi.

Son zamanların en çok dinlenen şarkıları arasında bulunan ‘Bi Tek Ben Anlarım’ şarkısını sevdiğini dile getiren Derici: “2022 yılının aşk şarkısı bence bu şarkı. Dinlerken, bu şarkıyı Köfn okumasaydı mutlaka benim şarkım olurdu. Şarkıyı dinlerken aşık olmak istiyorum.” diyerek beğenisini belirtti.

Derici, Bursa’nın şanslı gelmesini bir şarkısının hikayesini anlatarak pekiştirdi. Derici, “Şarkı bana ilk geldiğinde yine Bursa’daydım. Yanımda Beyaz abi vardı. Açtım şarkıyı ‘Beyaz abi şu şarkıyı bir dinler misin?’ dedim, ‘Gol’ dedi. Hadi dinleyelim” diyerek ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ şarkısını seslendirdi.

“BENİ SUSTURAN TEK ŞARKI”

Bursalı merhum sanatçı Harun Kolçak’ı anan Derici, “Gir Kanıma şarkısı çıktığında ben 4 yaşındaydım. Beni susturabilen tek şarkıdır. Bu şarkıyla büyüdüm ve Allah bana şarkının sahibiyle Harun Kolçak ile bu şarkıyı düet yapma fırsatı verdi.” dedi.

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.