Demet Akalın’dan Florya Çıkarması

 

2021 yılının son saatlerinden 2022 yılının ilk dakikalarına kadar sahnede kalan ve misafirlerini doyasıya eğlendiren Demet Akalın, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Tolga Çam imzalı kırmızı bir elbise ile sahneye çıkan Akalın, kulisinde bir araya geldiği muhabirlerin sorularını yanıtladı. Son zamanlarda bazı kadın sanatçıların kıyafet tercihlerinin, sahne performanslarının önüne geçtiği yönünde ki eleştrilerin sorması üzerine söze giren Akalın “Onların kendi iradesi, bu da benim kendi iradem. Onlar özgürlük diyorlar bende özgürlük diyorum. Bazen yakıştırıyorum ama bazen de ipin ucunun kaçtığı zamanlar oluyor.” demek ile yetindi.  2021 yılının değerlendirmesini yapan Demet Akalın “Bu sene güzel geçti evet yani albüm olarak fazla asılmadığım halde biraz televizyonda sıkıntı oldu. Oda disiplinli olduğum için yapamadım.  Ben biraz fazla titizim biliyorsunuz saat konusunda ama müzik konusunda, kariyer anlamında , sağlık sıhhat anlamında güzel geçti.” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Alişan’ın programına katılan ve program esnasında “50 yaşından sonra bir karavan alıp, müziği bırakacağım.” diyerek yakın arkadaşıyla iddiaya girmesi hatırlatılan Akalın, “Evet güzel bir iddiaya girdik ama programdan çıktıktan sonra dolar 14 oldu. Ben hemen ‘Kanka bugün yaptığımız şeyi unut onu unut.’ dedi. Zaten Okan Bey bütün yaz programımızı doldurmaya başlamış, bana ‘kendi kendine kararlar alma.’ dedi. Onun için çalışacağız.” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir