Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter’in Mutlu Günü!

  

Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter nikah masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliğini yapımcı Polat Yağcı ve şarkıcı Tan Taşçı yaptı. Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter’i bu özel günlerinde ailesi ve dostları yalnız bırakmadı.

22-10/12/3528465_1feff027a318e394abce13d9d791cc86_640x640.jpg 

Aralarında Oktay Kaynarca, Demet Akalın, Berkay, Baha, Fatih Ürek gibi ünlü isimlerin olduğu davetliler gece boyunca çiftin aşkına tanıklık etti. Berkay’ın liderliğinde sırasıyla sahne alan ünlü isimler, ardından sabahın ilk ışıklarına kadar süren partide eğlenmeye devam etti.

KENDİ TASARLADI

Düğünde üç farklı gelinlik giyen Çıtak’ın girişte tercih ettiği elbisenin tasarımının kendisine ait olduğu öğrenildi.Basın mensuplarının sorularına yanıtlayan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.  

“18 KERE PROVA YAPTIM”

Tatlıses, “Biz aslında tarihi ayarlamıştık ama her şeyi son 30 güne bıraktık. Düne kadar gelinlik provaları devam etti ve 18 kere prova yaptım” diyerek, güldü.

“ROTAYI HENÜZ BELİRLEMEDİK”

Balayı için henüz karar vermediklerini söyleyen ikili, “Kosova konserimiz var hafta sonu, önce oraya gideceğiz. Daha sonra rotayı henüz belirlemedik ama nerde rahat edebileceksek, huzur bulabileceksek oraya gideriz” ifadelerini kullandı.

 Son dakika: İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter evlendi - FotoğraflarSon dakika: İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter evlendi - Fotoğraflar 

DÜĞÜNE ‘TATLISES’ DAMGASI

Ayrıca geceye ünlü türkücü, damgasını vurdu.  Nikah memuru, Dilan Çıtak’a, “Levent Dörter’i eş olarak kabul ediyor musun?” sorusunu yöneltti. Tam bu sırada araya giren İbrahim Tatlıses, kızının yerine “Hayır!” cevabını verdi. Davetliler kahkahaya boğulurken, o anlar da sosyal medyada paylaşıldı.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir