Ebru Yaşar’dan Anlamlı Proje

Ebru Yaşar, önceki akşam Çeşme’deki bir mekanda dinleyicileriyle bir araya geldi. Yoğun konser takviminden bahseden sanatçı, “Konserler şehirden şehire devam ediyor. Şimdi açık havalar başlıyor. Şimdiden gösterilen büyük ilgiye çok, çok teşekkür ediyorum.” dedi. Ebru Yaşar ayrıca Türkiye’de yanan ormanlar için harekete geçtiğinide duyurdu. Turne kapsamındaki konserlerinin gelirini bağışlayacağını açıklayan ünlü şarkıcı, “Beraber bir hatıra ormanı oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

“BERABER HATIRA ORMANI OLUŞTURACAĞIZ”

Ayrıca hayranları için anlamlı bir sürpriz hazırlayan Ebru Yaşar: “Aslında sevenlerim sadece bir Ebru Yaşar konserine gideceklerini zannediyorlar. Ama tüm açık havalarda beni dinlemeye gelen seyircilerime, sürpriz bir hediye hazırlıyorum. Beraber bir hatıra ormanı oluşturacağız.TEMA Vakfı ile şarkıcı Yaşar’ın konser gelirlerinin hatıra ormanına dönüştürülmesi için işbirliği yaptığı öğrenildi. Türkiye’de yanan ormanlar için harekete geçen ünlü şarkıcı, turne kapsamındaki konserlerinden elde edeceği gelirin tamamını bağışlayacağını açıkladı.

Ebru Yaşar, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı;”Bu kararı almamı orman yangınları çok fazla tetikledi. Ben doğa ve çevreye karşı çok duyarlıyım. Ormanlarla birlikte yok olan çok sayıda canlı var. Oralar bizim nefesimiz… Ormanlarımız nefes almamızı sağlıyor. Bu dünyaya ne bırakacağız? Eserlerimizi bırakacağız, ormanlarımızı bırakacağız, çevremizi bırakacağız. Çocuklarımıza, gelecek nesillere ne bırakacağız? O yüzden elimden geldiği kadar katkıda bulunmaya çalışıyorum. Belki bir farkındalık yaratmak, seyirciyle bütünleşmek benim için çok önemli. O yüzden onların geldiği her konser benim için çok kıymetli. Gezdiğim şehirlerde gelen bütün seyircilerimle aslında hep birlikte bir orman kuracağız. Seyircilerimle çok güzel bir orman oluşturacağım.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.