Edis ve Gazapizm Şanlıurfa’yı Coşturdu!

RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda gerçekleşen Türkiye’nin gezici müzik festivali “Fanta Fest” kapsamında Edis ve Gazapizm Malatya’da konser verdi. 11 Nisan Satadyumu otoparkında  gerçekleştirilen Fanta Fest’te gün boyunca RadyoMan Pop Radyo’nun başarılı programcısı Cihan Hatipoğlu’nun sergilediği performanslarının yanı sıra, özel dans şovları gibi etkinliklerin yer aldığı Fanta Fest, akşam da Edis ve Gazapizm konserleri ile Malatyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

22-08/29/c6b595c206.jpg

Gençlerin yakından takip ettiği ve ülkemizin en sevilen rap müziği sanatçılarından Gazapizm, konserine beğenilen şarkısı İzaf’ı sahneye yerleştirilen bir kafesin içerisinde seslendirerek etkileyici bir performans ile başladı.Gazapizm; festivali izlemeye gelen tüm seyircisine teşekkür ettikten sonra “Ölüler Dirilerden Çalacak”, “Dünya Bu”, “Heyecanı Yok” gibi popüler eserlerini on binlerce müzikseverle tek bir ağızdan seslendirdi.

22-08/29/09b3c5825b.jpg

Sahneye çıktığı ilk andan itibaren şovları, sahne kostümü ve enerjisi ile seyircisine benzersiz bir atmosfer yaratan Edis, en beğenilen şarkılarından “Arıyorum” ile konserine başladı. Şanlıurfa’da binlerce izleyiciyle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek konuşmasına başlayan Edis; ” Gerçekten çok güzel bir turne oluyor bizim için, uzun zamandır Şanlıurfa’da sizinle olamamıştık. Bu vesile ile sizinle tekrar beraber olabildik. Birlikte çok güzel bir gece geçireceğiz. Mükemmel bir enerjiniz var” dedi. Konuşmasının ardından son teklisi Yalancı ile devam eden Edis; parçaya özel tasarladığı dans koreografisini dansçıları ve Şanlıurfa’da seyircisi ile beraber gerçekleştirdi. Ardından “Martılar”, “Dudak”, “An” gibi en beğenilen eserlerini katılımcılar ile beraber seslendirdi. Orkestrasına, dansçılarına, emeği geçen tüm ekiplere ve Fanta’ya teşekkür eden Edis, “Hepinizi çok seviyorum, iyi ki geldiniz arkadaşlar” diyerek performansını sonlandırdı.

22-08/29/img-2736.jpg

Cihan Hatipoğlu Coşturdu

RadyoMan Pop Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşen festivalde, RadyoMan Pop’un başarılı programcısı Cihan Hatipoğlu da hazırladığı özel set ile RadyoMan Pop Radyo’da yaptığı Biz’de 90’lar Çocuğuyuz programını uzun bir aradan sonra yeniden düzenlenen Fanta Fest’ sahnesine taşıdı. Cihan Hatipoğlu, muhteşem performansıyla Malatyalı müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. 

Fanta Fest;  29 Ağustos Adana, 2 Eylül Antalya, 5 Eylül İzmir, 7 Eylül Bursa ve 10 Eylül İstanbul’da…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir