Elenor Müzik’ten Müslüm Gürses Hayranlarına Babalar Günü Hediyesi

Müslüm Baba sevenlerinin merakla beklediği yeni albümü Mahzendeki Şarkılar/3, Sony Music Türkiye aracılığı ile tüm dijital platformlarda yayınlanıyor.

Kayıtları 90’lı yılların ortalarında tamamlanan ve bugüne  kadar hiç yayınlanmayan, 10 yeni eserden oluşan “Mahzendeki Şarkılar” serisinin 3. albümünün stüdyo kayıtları büyük bir titizlikle tamamlandı. Albüm tamamen akustik olarak canlı kaydedildi.

Bu albümde sevenlerine bir de sürprizimiz var!

 

Albümün tüm stüdyo sürecinin kamera arkası kayıdedildi.  Bu görüntüler ve Müslüm Baba’nın daha önce çekilmemiş görüntüleri birleştirilerek bir klip oluşturuldu. Albüme 50 kişilik Türk ve Batı müziği enstrümanlarından oluşan bir orkestra eşlik etti. Bu orkestraya teknolojinin tüm olanakları kullanılarak sanatçının sesi ilave edildi.

 

“Mahzendeki Şarkılar 3” albümünün ilk eseri “Ne Yapacağim”, Müslüm Baba dostları ile Babalar Günü’nde buluşuyor. Heyecanla ve merakla beklenen “Mahzendeki Şarkılar 3” albümü için,

Elenor Müzik ve Muhteşem Candan emeği geçen aranjör, yönetmen, müzisyen, tonmaister, klip yönetmeni, grafiker gibi mesleğinin zirvesindeki cansiperhane çalışan tüm dostlarına da teşekkürlerini sunuyor.

 

“Mahzendeki Şarkılar 3” albümünün ilk şarkısı “Ne Yapacağım”

19 Haziran Babalar Gününde RadyoMan FM Medya sponsorluğunda tüm dijital platformlarda yayında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir