Emrah’tan Kızına Doğum Günü Hediyesi

Emrah, kızı Eleysa Erdoğan’a olan aşkını kaleme döktü. Sanatçı kızına doğum günü hediyesi olarak, sözü ve müziği kendine ait olan ‘Kızım’ şarkısını yazdı.

Emrah, sanat yaşamının 40.yılına özel çıkarmaya hazırlandığı tribute albüm için çalışmalarını sürdürürken sürpriz bir çalışmaya daha imza attı. Emrah, 2 Şubat’ta 5 yaşına girecek olan kızı Eleysa’ya şarkı yazdı. Çocuklarına olan sevgisini her fırsatta dile getiren Emrah, söz ve müziği kendisine ait olan ‘Kızım’ şarkısını besteledi. Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkan ‘Kızım’ şarkısının aranjesini Mehmethan Dişbudak yaptı. Mustafa Özen yönetmenliğinde kliplendirilen şarkı, 02.02.2022 itibariyle tüm dijital platformlarda çalmaya başladı. Emrah’ın dizi müziği tadında olan şarkıyı, bir dizide kullanmak istediği öğrenildi.

Sanatçı; “Kızıma olan aşkım bana bu şarkıyı yaptırttı, oğlum Elyesa’ya da şarkı yapmıştım, kızımın da doğum gününü bu şarkıyla kutlamış oldum, bundan sonraki hayatımda en büyük isteğim, çocuklarıma çok güzel bir gelecek hazırlamak olacaktır, onların sağlıklı ve mutlu olması en büyük arzum ve isteğimdir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.