Evini Teslim Ettiler…

 

 

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depreme ziyaretine gittiği babaannesinin evinde yakalanan ve enkaz altında can veren 15 yaşındaki Irmak Leyla Hançer’in acısına bütün Türkiye ortak olmuştu. Yüzyılın en büyük depreminin simgesi haline gelen acılı baba Mesut Hançer’e, sanatçı Ebru Yaşar ve iş insanı eşi Necati Gülseven  yardım eli uzatmıştı.

Enkaz altında vefat eden kızı Irmak Leyla’nın elini bir an olsun bırakmayarak yürekleri yakan Mesut Hançer’e ev alacaklarını açıklayan şarkıcı, bu konuda şunları söylemişti:

“ACILI AİLEYLE GÖRÜŞTÜK”

Yaşadığımız facianın 7’nci gününde yaralarımızı tek yürek oldukça sarmaya çalışıyoruz. Mesut Bey ve kızının yüreğimizi dağlayan bu karesi hafızalarımızdan silinmeyecek. Acılı aileyle görüştük, Ankara’da yaşamak istiyorlar. Biz de en acil şekilde Ankara’da hem evlerini kuracağız, hem de tüm ailenin iş imkanlarını sağlayacağız. Rabbim tüm bu acıyı yaşayan vatandaşlarımızın yardımcısı olsun, yapılan tüm iyilikleri ve duaları kabul etsin.

EV ALARAK DAYANIŞMA GÖSTERDİLER

Ünlü çift, kızlarını depremde yitiren, kendi evi de kullanılamaz hale gelen Mesut Hançer’e bir ev alarak dayanışma gösterdi. İkili, Mesut Hançer’e Ankara’daki evini teslim etti.

Ünlü çift, Mesut Hançere evini teslim etti

Bir cevap yazın