Eypio’dan Yeni Albüm “Bi Taksi Çağırın”

Kendine has rap tarzı ve fenomenleşen şarkılarıyla adından söz ettiren Türkçe rapin önemli ismi Eypio, yeni albümünde Kibariye ile sürpriz bir çalışma yaptı. Yazın en dikkat çekici albümlerinden olmaya aday “Bi’ Taksi Çağırın” albümü 28 Temmuz’da yayında.

Enerjisi oldukça yüksek olan “Sen Oyna” isimli sürpriz şarkıda ikiliye Tuğberk Işık da eşlik ediyor. Eypio bu şarkının bir kısmını, jüri olduğu O Ses Türkiye Rap’te ilk kez seslendirmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Şarkının kısa film tadındaki renkli klibini ise son zamanların yetenekli isimlerinden Ümit Şahin ve Samet Eruzun, Kadıköy Yazıcıoğlu’ndaki bir elektronik mağazasında çekti.

Kibariye, yeni şarkıları için “Eypio’nun işlerini uzun zamandır ilgiyle takip ediyordum ve ortaya çok güçlü bir parça çıkacağına emindim. Şarkının alt yapısını ilk dinlediğimde çok heyecanlandım. Bu şarkı hem benim hem de Eypio’nun kendi kariyeri için güzel bir adım oldu.” yorumunda bulundu.  Eypio ise “Bu şarkıyı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyorum. Enerjisi yüksek ve kaliteli bir iş oldu. Şarkının alt yapısını dinlediğimde sözler zaten kendiliğinden aktı… Fantezi müzik ile rap müziği birleştirdik ve ortaya çok güzel bir iş çıktı.” şeklinde konuştu.

Eypio, merakla beklenen yeni albümünün kayıtlarını İstanbul, Hollanda ve Almanya’daki farklı stüdyolarda aldı. Farklı stüdyolardaki farklı aranjörlerin elinden çıkan albümün her şarkısında farklı Eypio tarzları dinleyicilerle buluşacak. “Bi’ Taksi Çağırın” albümü, çıkış şarkısı “Sen Oyna”nın klibiyle birlikte 28 Temmuz’da Netd Müzik Youtube Kanalı ve tüm dijital platformlarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir