Faruk Emre; Başarılı Kariyerine Yeni Bir Fast Food Restoranı Ekledi!

Müzik hayatının yanı sıra işletme alanında da başarılı bir kariyere sahip olan Faruk Emre şimdilerde yeni bir heyecan yaşıyor. Faruk Emre, İstanbul Göktürk’te “Emmy Burger” isimli yeni bir restaurant açmaya hazırlanıyor.

Müzik hayatının yanı sıra işletme alanında da başarılı bir kariyere sahip olan Faruk Emre şimdilerde yeni bir heyecan yaşıyor. Faruk Emre,  İstanbul Göktürk’te “Emmy Burger” isimli yeni bir restaurant açmaya hazırlanıyor.

Kariyeri açısnda yoğun bir dönemde olduğunu söyleyen Faruk Emre, müzik çalışmalarına da devam ettiğini belirtti. Yeni işletmesinin kendisini çok heyecanlandırdığını da belirten sanatçı, farklı alanlarda projeler üretmenin kendisini çok beslediğini söyledi.

 Şehrin En İyisi Ödülü

İstinye, Başakşehir, Tuzla’da ve Faruk Emre ile birlikte Göktürk’te açılacak olan ‘’Emmy Burger’’ Time Out dergisi tarafından ‘’Şehrin En İyi Burgeri’’ ödülünün de sahibi… Başarılı sanatçı, ‘’Göktürk’te ki işletmemizde 25 kişilik butik bir salon yaptık. Misafirlerimiz %100 dana etinden olan burgerları ve hotdog’larını beklerken kaliteli ve konforlu zaman geçirmelerini ön planda tuttuk.’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.