Gülçin Ergül Taburcu Oldu

Gülçin Ergül, geçirdiği trafik kazası sonrası tedavisinin yapıldığı hastaneden taburcu oldu.

Doktorlar tarafından da muayene edilen Ergül, taburcu işlemlerinin ardından hastaneden ayrıldı. Önce İzmir’deki evine gidecek olan Ergül’ün tedavisine de yine İzmir’de devam edeceği belirtildi

21-12/16/61b9d7bd86b2453da05d6c5b.jpg

GÜLÇİN’İN ANNESİ: TEDAVİYE İSTANBUL’DA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ

Gülçin Ergül’ün ailesi, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Ergül’ün annesi Ayser Ergül, kızlarının sağlık durumunun iyiye gittiğini, doktorları izin verirse, tedaviye İstanbul’da devam etmek istediklerini söyledi.

Gülçin Ergül’ün annesi Ayser Ergül, zor bir dönemden geçtiklerini belirterek, “Hepimizin başı sağ olsun. Çok üzgünüz. Gülçin, şu anda müşahede altında. İyiye doğru gidiyor. Bugün inşallah doktorumuz izin verirse çıkacağız. El parmaklarında ufak kırıkları var. Bu arada tabi hala kontrol altında, iç kanama olabilir korkusuyla. Psikolojik olarak da büyük yıkım halinde. Konuşmak çok zor. Bütün sevenlerimize teşekkür ediyoruz. Başsağlığı diliyorum herkese, çok zor bir dönem. Doktorumuz izin verirse, tedavinin devamı için bugün İstanbul’a gitmek zorundayız. Orada devam edeceğiz. Zaman zaman bilgi vereceğiz. Kaza, İstanbul’da bir programa gitmek için yola çıktıklarında oldu. Tabi nasıl oldu bilmiyorum” diye konuştu.

 21-12/16/61b9d7b086b2453da05d6c59-1639639255.jpg

‘DÜNYA İYİSİYDİ’

Gülçin Ergül’ün babası Ali Rıza Ergül de kızının durumunun iyiye gittiğini söyledi. Gözyaşlarını tutamayan Ergül, Erdal Şeyda Lafçı’nın vefatına üzüldüklerini belirterek, “Söylenecek çok fazla bir şey yok. Erdal’ımız vefat etti. Dünya iyisi bir insandı. Çok fazla bir şey söyleyemiyorum. Kızımız iyiye gidiyor, ona sevinemiyoruz. Biz, Erdal’a çok üzülüyoruz. Erdal’a Allah rahmet eylesin. Yapacak bir şey yok. Bekleyeceğiz artık, yapacak bir şeyimiz yok” dedi. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.