İstanbul’da Hollywood Vampires Fırtınası Esti!

ABD’li ünlü oyuncu Johnny Depp ile rock müzik sanatçıları Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, geçtiğimiz akşam İstanbullu hayranlarıyla buluştu. Grubun dünya turnesi kapsamında Life Park İstanbul’da verdiği konser öncesinde, Türk rock müziğinin önemli seslerinden Ogün Şanlısoy da sahne aldı.

Rock müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserde katılımcılar eğlenceli anlar yaşadı.Doğuş Yayın Grubu’nun medya sponsorluğunu üstlendiği konsere Türk hayranlarının yoğun ilgisi karşısında Hollywood Vampires da kayıtsız kalmadı.Grubun resmi Instagram hesabından konserle ilgili paylaşımlar yapıldı. Konser sonrasında ise İstanbullu hayranlara teşekkür mesajı geldi.Hollywood Vampires grubunun resmi hesabından yapılan paylaşımda, “Teşekkür ederiz İstanbul” ifadesi yer aldı. 

23-06/11/johnny-depp-hollywood-vampires-ile-turkiye-de-16018165_5622_m-1686498621.jpg

23-06/11/johnny-depp-hollywood-vampires-ile-turkiye-de-16018165_8706_m.jpg

Kendi adlarını taşıyan albümün yanı sıra “Rise”, “Candy From Strangers” ve “Live in Rio” gibi albümlere de imza atan grup, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı. 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir