Kıbrıs’ta Bayram Coşkusu!

Ramazan Bayramı’nda sanat dünyasının ünlü isimleri Kıbrıs’ta verdikleri konserlerle sevenleriyle biraraya geldiler. 

Ramazan bayramının 2. gününde Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıkan Deniz Seki, sevilen şarkılarıyla konuklarına müzik dolu bir gece yaşattı. Konser öncesi baısn mensuplarının sorularını yanıtlayan Deniz Seki yeni projelerinden de bahsetti.  “Yaz şarkısı gelecek mi?” sorusuna “Şarkının mevsimi, sezonu yoktur, hayatımda hiçbir zaman sezonluk şarkı yapmadım” dedi. Seki, bu yaz bir Musa Eroğlu türküsü seslendirerek ters köşe yapacak. 

Yaklaşık 40 gün önce annesini kaybeden Linet’te  Kıbrıs’ta konser veren sanatçılar arasında yer aldı. Linet, sahnesi baısn mensuplarıyla biraraya geldi.  Annesiz ilk bayramını geçiren sanatçı, “Bugün annemin doğum günüydü. Eğer hayatta olsaydı şu anda 78 yaşına girecekti. Hâlâ inanamıyorum” diyerek duygusal anlar yaşadı. 

Linet... ANNESİZ İLK BAYRAM! - Haberler

Ziynet Sali’de bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu.. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Yıllardır sahnedeyim ve çok kıyafetim birikti. UNICEF bünyesinde bir uygulama üzerinden çoğunu satışa çıkardım. Geliri yardıma muhtaç çocuklar için kullanılacak. Minikler benim hassas olduğum bir konu. Onlar için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız” dedi.

Ziynet Sali'den çifte kutlama - Magazin Haberleri - Milliyet

Kubat da Kıbrıs’ta verdiği konserinde sevilen şarkılarını seslendirdi. Hareketli şarkılarla konuklarını coşturan Kıbar, sahnesinde bayram coşkusu yaşattı.  sahnesi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı, “Nerede o eski bayramlar!’ diyor musunuz?” sorusuna “Eski bayramlar unutulmaz. Şimdi dijital dünyaya geçtik. Bunun da avantajları var. Mesela annem Belçika’da. Sabah bütün ailemi aradım. Hepsiyle görüntülü konuştum. Bayramlar, kıymet bilene hiçbir zaman değişmez” diye yanıt verdi. 

22-05/05/752x395-ailemle-goruntulu-konusup-bayramlastim-1651693702580.jpeg

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir