Klipte Yolları Kesişti!

Kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik, “Devir Değişti” albümünde kendisinin yeniden yorumladığı “Nazına Ölüyorum” şarkısının klibinde ikinci eşi Buket Saygı ile birlikte oynadı.

Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan 12 şarkılık “Devir Değişti” albümünde Çelik’in seslendirdiği tek şarkı olan “Nazına Ölüyorum”un klibinin çekimleri Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde gerçekleşti. Klipte Çelik’e ikinci eşi Buket Saygı eşlik etti. Klipte farklı arabaları farklı yollarda kullanan Çelik ve Buket Saygı’nın, klibin sonunda yollarının kesişmesi ancak farklı yönlere gitmesi dikkati çekiyor.

 

 

21-09/02/s332220-kopya.jpg

 

 

Müzik dünyasının usta yorumcuları ve sanatçıları Fatih Erkoç, Emre Aydın, Cem Adrian, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox, Rubato’nun, kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik’in şarkılarını seslendirdiği “Devir Değişti” albümünün 4’üncü klibi, Çelik’in yeniden yorumladığı “Nazına Ölüyorum” şarkısına çekildi. Söz ve müziği Çelik’e ait olan şarkının düzenlemesini İskender Paydaş yaptı.

 

21-09/02/30-kopya.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.