Kral FM ve Kral Pop Radyo’da 29 Ekim Özel Yayını!

29 Ekim Pazar günü, Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu RadyoMan FM ve en çok dinlenen pop müzik radyosu RadyoMan POP Radyo programcıları gün boyu özel yayınlarla dinleyicileriyle olacaklar.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün armağanı olan Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünün, Dünyada Türk’ ün olduğu her yerde gururla ve coşkuyla kutlanmasına stüdyolarından eşlik edecekler.

Her iki radyonun programcıları gün boyunca Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak hazırladıkları metinler, anonslar, sanatçıların ve dinleyicilerin sesli mesajları, canlı yayın bağlantıları, özel prodüksiyonlar ve özel playlistlerle kesintisiz canlı yayınlar gerçekleştirecekler.  

Hafta başından bu yana dinleyicilerini yaşadıkları yerlerde düzenlenecek etkinliklere katılamaya davet eden yayıncılar, pazar günü de bu çağrılarına gün boyu devam edecek, yayınları sonrasında kendileri de etkinlik alanlarında olacaklar.

29 Ekim özel yayını kapsamında RadyoMan FM ve RadyoMan POP Radyo programcılarının çıkış noktası şu duygu oldu;

Ülkemizin çevresinde bunca şiddet, savaş ve olaylar varken bizler özgürce ve demokrasi içinde yaşayabiliyorsak, bunu Mustafa Kemal ATATÜRK’ e borçlu olduğumuz aşikardır. 29 Ekim Pazar günü Cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarında bu borcumuzu hep birlikte kenetlenerek ödemeliyiz. 

Cumhuriyetin kıymetini bilelim. Bir yandan 100. yıl coşkusu ile kutlamalar yaparken diğer yandan da Atatürk ve silah arkadaşlarına olan saygımızı gösterelim.

 

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında daha güçlü bir Türkiye için tüm gücümüzle çalışacağız!

  

Unutmayalım, Cumhuriyet inananlarla kurulmuştu…