Malatya,Edis ve Gazapizim ile Coştu!

 

 

RadyoMan Pop Radyo medya sponsorluğunda gerçekleşen Türkiye’nin gezici müzik festivali “Fanta Fest” kapsamında Edis ve Gazapizm Malatya’da konser verdi.Büyükşehir Belediyesi yanındaki alanda gerçekleştirilen Fanta Fest’te gün boyunca RadyoMan Pop Radyo’nun başarılı programcısı Cihan Hatipoğlu’nun sergilediği performanslarının yanı sıra, özel dans şovları gibi etkinliklerin yer aldığı Fanta Fest, akşam da Edis ve Gazapizm konserleri ile Malatyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Gazapizm, konserine  İzaf isimli şarkısını sahneye yerleştirilen bir kafesin içerisinde seslendirerek etkileyici bir performans ile başladı. Gazapizim“Ölüler Dirilerden Çalacak”, “Dünya Bu”, “Heyecanı Yok” gibi popüler eserlerini on binlerce müzikseverle tek bir ağızdan seslendirdi.

22-08/26/gggg.png

Sahneye çıktığı ilk andan itibaren şovları, sahne kostümü ve enerjisi ile seyircisine benzersiz bir atmosfer yaratan Edis,  “Arıyorum” isimli şarkısı ile konserine başladı. Konserime “Yalancı” isimli yeni şarkısı  ile devam eden Edis; parçaya özel tasarladığı dans koreografisini dansçıları ve Kayseri seyircisi ile beraber gerçekleştirdi. Ardından “Martılar”, “Dudak”, “An” gibi en beğenilen eserlerini sevenleri ile beraber seslendirdi.

Cihan Hatipoğlu Coşturdu

RadyoMan Pop Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşen festivalde, RadyoMan Pop’un başarılı programcısı Cihan Hatipoğlu da hazırladığı özel set ile RadyoMan Pop Radyo’da yaptığı Biz’de 90’lar Çocuğuyuz programını uzun bir aradan sonra yeniden düzenlenen Fanta Fest’ sahnesine taşıdı. Cihan Hatipoğlu, muhteşem performansıyla Kayserili müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. 

Fanta Fest; 27 Ağustos Urfa, 29 Ağustos Adana, 2 Eylül Antalya, 5 Eylül İzmir, 7 Eylül Bursa ve 10 Eylül İstanbul’da…

      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.