Melek Mosso Rüzgarı İstanbul’da Esti

Melek Mosso, İstanbul Ataşehir’de verdiği konserde sevenleriyle buluştu. Sahnesine siyah beyaz rengindeki mini elbiseyle çıkan güzel şarkıcı programındaki hem eğlendiren hem de hüzünlendiren şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere müzik dolu bir gece yaşattı. Gecenin,yeni yaşını alan sevenlerine “Doğum Günü” şarkısını söyleyerek jest yapan Mosso ” En nihayetinde hepimiz doğuyoruz, büyüyoruz, yaşlanıyoruz ama vurulsakta ölmüyoruz” dedi.

22-10/14/melek-mosso-2.JPG

Kadınlara desteğinin her zaman tam olduğunu ve bunun için çok uğraştığını belirten Mosso ” Biz kadınların özgürlüğü ve geleceği hakkında konuşan çok az kişi var ve onlardan biride benim.Hatunlar , hanımlar konuşmaya devam edeceğim , herkes bunu bilsin” dedi.”NAMUSU YANLIŞ YERDE ARIYORLAR” Türk müzik piyasasındaki gelişmelerden rahatsızlığı dile getiren Mosso , “Namus” adlı şarkısına ithafen ” Bu şarkıyı her söylerken Türkiye’nin halini düşünürdüm , sonra kendimi düşünmeye başladım.İşte birgün İrem Derici bir gün Gülşen , Aleyna Tilki sıra kimlere kimlere gelir bilmiyorum ama mevzu biz kadın sanatçılar olunca namusu çok yanlış yerde arıyorlar.Bırakın da bizde işimizi yapalım” dedi.

22-10/14/melek-mosso-3.JPG“BU GECE ARAMIZDA DAĞLAR DENİZLER VARMIŞ GİBİ OLMAYACAK” Konuklarıyla olan sıcak ve samimi sohbetiyle geceye renk katan başarılı şarkıcı ” Keyifli ve samimi bir akşam olacak  biz bize olacağız.Öyle aramızda denizler , dağlar , sahneler varmış gibi olmayacak ” dedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Mosso ,  gecenin finalini ” Hayatım Kaymış ” şarkısıyla yaparken konuklarının güçlü alkışlarıyla birlikte performansını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir