Melek Mosso’dan “Parayla Saadet Olmaz”

“Selahattin Sarıkaya Şarkıları” Albümünün İkinci Şarkısı Yayında!

 Genç müzisyenler ve söz müzik yazarlarından Selahattin Sarıkaya,  “Selahattin Sarıkaya Şarkıları” isimli albümde buluşmaya devam ediyor. 

Selahattin Sarıkaya Şarkıları albümünün ikinci şarkısı “Parayla Saadet Olmaz” Melek Mosso’nun kendine has yorumuyla 5 Ağustos Cuma günü, ByWillow Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanıyor.

Seslendirdiği cover çalışmaları ile de tanıdığımız Melek Mosso, “Parayla Saadet Olmaz” şarkısında da yine başarılı ve etkili bir yoruma imza atıyor. 

 

“Eski Eserleri Şimdiki Gençlere Dinletebilmek Çok Önemli”

“Aşk, hüzün, keder… Parayla saadetin olmayacağı kadar insani duyguları içinde barındırıyor.” diyerek bu eseri anlatan Melek Mosso, eski eserleri günümüzde modern bir şekilde gençlere dinletebilmenin kendisi için çok önemli olduğunu ekleyerek bu proje için çok heyecanlandığını dile getiriyor. 

Selahattin Sarıkaya Şarkıları albümünün ilk şarkısı “Adana Köprü Başı” alternatif tarzda müzik yapan grup Evdeki Saat yorumuyla yayınlanmıştı.

Toplamda 20 şarkılık bir proje albümü olan Selahattin Sarıkaya Şarkıları albümünde Mehmet Erdem, Tuğçe Kandemir, Mary Jane, Mavi Gri, Bağzıları, Eda Baba, Ceren Gündoğdu, Yiğit Mahzuni gibi başarılı birçok genç müzisyeni içinde barındırıyor. 

Projenin en önemli destekçileri Selahattin Sarıkaya’nın kızı Cemile Sarıkaya ve Yusuf Uyar da eski ve yeni nesli bir araya getiren bu anlamlı projenin çok ses getireceğine inandıklarını ve her zaman destekleyeceklerini dile getirdi. 

ByWillow yapımcılığında yapılan Selahattin Sarıkaya Albümü’nün tüm çalışmaları 5 Ağustos Cuma gününden itibaren her hafta cuma günü müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.

22-08/04/melekmosso.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.