Murat Dalkılıç’ı Kızdıran Soru

Murat Dalkılıç, eski sevgilisi Hande Erçel’in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşadığı yönündeki iddialarla ilgili sorulara sinirlendi. Ünlü şarkıcı, muhabirlere, “Bana, benim istemediğim bir şeyi sorduğunuzda hiçbir zaman cevaplamayacağım. Ben istersem söyleyeceğim. Konuşmak istemiyorum.” dedi. Dalkılıç’ın korumaları ardından gazetecilere müdahale etti.

Habertürk’ten Eren Güler’in haberine göre; Murat Dalkılıç, önceki gün Alaçatı’daki bir mekanda konser verdi. Çıkışta muhabirlerle sohbet eden şarkıcı, uzun bir aradan sonra sahne almasıyla ilgili konuştu.

Dalkılıç, “Şu anda yapabildiğimizin en iyisini yapmaya karşı çok acayip bir motivasyon var hepimizde. Çünkü çok özlediğimiz bir durum. Bir buçuk senedir çok ciddi bir şekilde yapamadığımız, elimizden oyuncağımızın alındığını hissettiğimiz ve çok kıymetini bildiğimiz bir durum söz konusu. İnsanlar da birbirleriyle eğlenmeye, bir olmaya hasret kalmışlar. Biz de onların bu isteğine karşı neler yapabiliyorsak yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

 21-07/26/3142781_d7cf5efa4de01ef774415114e33000a0.jpg

MURAT’I SİNİRLENDİREN SORU

37 yaşındaki Murat Dalkılıç, gazetecilerin Hande Erçel’in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşadığı yönündeki iddialarla ilgili sorularına ise sinirlendi. Şarkıcı, konuyla ilgili, “Bana, benim istemediğim bir şeyi sorduğunuzda hiçbir zaman cevaplamayacağım. Ben istersem söyleyeceğim. Konuşmak istemiyorum.” demekle yetindi. 

 21-07/26/gjgjfnbv.jpg

O sırada Dalkılıç’ın korumaları, muhabirlerin görüntü almasını engellemeye çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir