Müslüm Gürses Vefatının 10.Yılında Kabri Başında Anılacak…

Müslüm Gürses, bu yıl aramızdan ayrılışının 10. yıl dönümünde her yıl olduğu gibi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda ki kabri başında sevenlerinin de katılımıyla dualarla anılacak. Yapımcı Muhteşem Candan, Müslüm Gürses’i anma programıyla ilgili yayınladığı basın bülteninde programın detaylarını paylaştı;

Değerli Müslüm Gürses Dostları ve Sevenleri, Öncelikle ülke olarak büyük kayıplar verdiğimiz Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine başsağlığı ve sabır, yaralananlara da acil şifalar dileriz. Deprem acısını derinden hissettiğimiz bugünlerde, acılarımızın sesi olan Müslüm Gürses’i ölümünün 10. yılında, tüm ülkece özlem ve rahmetle anıyoruz.

3 Mart 2023 tarihinde, merhum ve değerli sanatçımız Müslüm Gürses’i her yıl olduğu gibi bu yıl da, mezarı başında yapılacak bir tören ile anacağız. Bu vesile ile siz Müslüm Gürses dostları, sevenleri ve hayranlarını 3 Mart 2023 günü Zincirlikuyu Mezarlığı’nda yapılacak törende aramızda görmeyi umuyoruz. Bu yıl hem depremde yakınlarını kaybeden tüm acılı ailelere hem de Müslüm Gürses dostları, sevenleri ve hayranlarına yeniden başsağlığı dileriz.

Saygılarımızla Müslüm Gürses – Muhterem Nur Ailesi Adına Muhteşem Candan – Av. Dr. Onur Şahin

Bir cevap yazın