Orka Orkestrası’ndan “Bende Hüküm Sür”

 

Özgür Ordulu Orka Orkestrası yeni şarkısı “Bende Hüküm Sür” ile müzik severlerle buluşuyor. Sözü ve müziği Sibel Alaş’a ait olan “Bende Hüküm Sür”, Sibel Alaş tarafından ilk olarak 1996 yılında seslendirildi. Özgür Ordulu Orka Orkestrası “Bende Hüküm Sür” ile modern soundu 90’lar esintileriyle birleştirerek 2023 yazına eğlenceli bir giriş yapıyor.Düzenlemesi Çağlar Kocatepe’ye ait olan şarkının mix-mastering’i Emre Kıral tarafından yapıldı. Yapımcılığını Orka Music Company ve Özgür Ordulu’nun üstlendiği “Bende Hüküm Sür”, Özgür Ordulu Orka Orkestrası’nın 10. Single çalışmasıdır. 

Single kapak fotoğrafı ve imaj fotoğrafları için Orka Orkestrası, Ali Kaleli’nin objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Emrah Özdoğan tarafından yapıldı.Şarkının video klibi Emrah Özbilen yönetmenliğinde Studio Carbon’da çekildi. Özgür Ordulu Orka Orkestrası’na 4 dansçının eşlik ettiği video klipte koreografileri ünlü koreograf Kerem Güzel hazırladı. Kostüm tasarım ve stylingler Zeynep Bozkaya tarafından yapıldı. Video klipte Make up ve Saç Tasarım Roya Sarvari’ye ait. 

Temmuz ayında sözleri ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Ateş Böceği” single çalışması ile Özgür Ordulu Orka Orkestrası yine müzik severleri yalnız bırakmayacak.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir