“Piyanist 3” Müzikseverlerle Buluştu!

Sinan Akçıl’ın birbirinden özel isimlerin yer aldığı “Piyanist 3” isimli yeni albümü müzikseverlerle buluştu. 

10 yeni şarkı,1 remix şarkı olmak üzere toplam 11 şarkıdan oluşan albüm için Sinan Akçıl “Bu albüm pop müziğin başkaldırışıdır , o yüzden bu albüm için pop müziğin isyankar çocuklarıyla bir araya geldik” dedi. Albümde İrem Derici, Mustafa Ceceli,Hakan Altun, Bengü gibi isimlerin yanısıra İlyas Yalçıntaş,Tekir, Irmak Arıcı,Aleyna Kalaycıoğlu,Mili B, Kerro,Yaşar İpek, Aytan Resul gibi yeni jenerasyonun önemli isimleri yer alıyor. Albümün aranjeleri Sinan Akçıl ve İran asıllı ünlü müzisyen Milad Beheşti (Mili B)’ye ait.

23-04/17/sinan-akcil-744x465-1678438128.jpg

Albümün çıkış şarkıları seçildikten sonra klipler arka arkaya çekildi. Albümün ilk çıkış şarkısı Sinan Akçıl, Hakan Altun ve Bengü düeti olan ‘Bu Aşk Yerde Kalmaz’ isimli parça oldu ve şarkının klip yönetmenliğini Ramazan Arslankaya üstlenirken, hemen ardından İlyas Yalçıntaş ve Sinan Akçıl düeti olan ‘Hiç Unutma ‘ müzikseverlerle buluştu, şarkı Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirildi.

23-04/17/fr1awjqwaaam19n.jpg

Sinan Akçıl’ın Mustafa Ceceli ve İrem Derici ile  düet yaptığı albümün 3. çıkış şarkısı ‘Efkar Gecesi’ne de Bostancı’da bir Lunapark’ta klip çekildi. Klipte pamuk şeker , patlamış mısır yiyen ve oyuncaklara binen  Akçıl, Derici ve Ceceli çocuklar gibi eğlendi.  ‘Efkar Gecesi’ şarkısının klip çekimini   yönetmen Ramazan Arslankaya üstlendi. 

23-04/17/irem-derici-ben-sinan-akcil-gibi-hizli-degilim-1.jpg

Bir cevap yazın