Sahnede Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Cumhuriyet Bayramı coşkusu ülkemizin dört bir yanında coşukuyla kutladı. Cumhuriyetimizin  kuruluşunun 98’inci yılında sanatçılar da farklı şehirlerde verdikleri konserlerle bayram coşkusunu sevenleriyle birlikte yaşadı. 

Beşiktaş’ta Sertab Erener İle 29 Ekim Coşkusu

Cumhuriyet Bayramı konserleri kapsamında  Beşiktaş’ta fener alayı ve Sertab Erener konseriyle kutlandı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Sertab Erener, Beşiktaş meydanını dolduran binlerce kişiye sevilen şarkılarını seslendirdi. 

21-11/01/serr-1635752332.jpg

Şevval Sam :””Cumhuriyetimiz Sonsuza Dek Yaşasın”

Küçükçekmece Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Şevval Sam’ın konseriyle kutladı. Sam, “Sonsuza dek yaşasın Cumhuriyetimiz. Bayramımız kutlu olsun” diye konuştu.

21-11/01/evval-1635752344.jpg

Derya Uluğ : “Şehitlerimiz minnet ve şükranla anıyorum”

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında  Derya Uluğ, Bolu’da sahneye çıktı. Binlerce kişinin Türk bayraklarıyla meydanı doldurduğu gecede Uluğ, 2.5 saat en sevilen şarkılarını seslendirdi. Uluğ, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatan için canlarını feda eden şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

21-11/01/deryaaaaa.jpg

Oğuzhan Koç Bayram Coşkusunu Zeytinburnu’nda Yaşadı

Oğuzhan Koç, Zeytinburnu Belediyesi’nin 15 Temmuz Meydanı’nda düzenlediği etkinlikte sahnedeydi. Türk bayraklarıyla konsere katılan vatandaşlar, Koç şarkıları ile eğlendi.

21-11/01/oooguz.jpg

 Bayram Coşukusu Çorlu’da

Koray Avcı, Çorlu Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda sevenleriyle buluştu. Şarkıcı, sahnede kendi şarkılarının yanı sıra türküler, marşlar da söyledi.

21-11/01/koray-avci_29-ekim_corlu-konser_gorsel2.jpg

 Bursalılar Athena İle Coştu

Athena, Bursa Nilüfer’de sevenlerinin karşısına çıktı. Sevilen şarkılarını söyleyen grubu yaklaşık 150 bin kişi izledi.

21-11/01/1455922-bursa-nilufer-de-on-binler-haykirdi-cumhuriyet-atesi-sonmeyecek-617c6189bfaf1.jpg

Gülben Ergen ve Muazzez Ersoy İle Kıbrıs’ta 29 Ekim Coşkusu

Muazzez Ersoy, 29 Ekim’de Kıbrıs’ta bir otelde  gerçekleşen konserde   sahnedeydi. Şarkıcı, “Pandemi bizi ayrı düşürdü, uzaklaştırdı. Sahneyi, müziği özledim, sizleri özledim, Kıbrıs’ı özledim. Özledim de özledim!” dedi.Ersoy, gece boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Kıbrıs’ta konser veren bir diğer isim de  Gülben Ergen oldu. Ergen, sevilen şarkılarıyla  kendisini dinlemeye gelen hayranlarına Cumhuriyet coşkusunu yaşattı.

21-11/01/gulben.jpg

Ferhat Göçer: “Birlikte el ele nice mutlu yıllara Türkiye’m”

Ferhat Göçer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Antalya’da düzenlenen Demre-Kekova Festivali’nde sahneye çıktı. Noel Baba Meydanı’nda düzenlenen konserde şarkıcı, “Bu sonsuz tarih yolculuğunda umut, sevgi ve kardeşlik yoldaşımız olsun. Birlikte el ele nice mutlu yıllara Türkiye’m” dedi.

21-11/01/ferr.jpg

 Hande Ünsal 3 Ayrı Şehirde

Hande Ünsal, Cumhuriyet Bayramı’nı 3 ayrı şehirde kutladı. 29 Ekim’de Merzifon’da sahne alan Ünsal, ertesi gün Ankara ve İstanbul’da kutlamalara devam etti. Hande Ünsal, Merzifon’da Cihan Nacar imzalı kırmızı ve pembe tulumuyla sahneye çıktı.

21-11/01/617f77754e3fe11174c0dbd0.jpg

Baba Kızdan 29 Ekim Konseri

Ankara Çankaya’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, gün boyu süren etkinliklerle kutlandı.  Edip Akbayram’ın Anıtpark’ta verdiği konserle bayram coşkusunu yaşayan Ankaralılar Edip Akbayramın muhteşem repertuvarı ve performansıyla muhteşem bir gece yaşadılar. Sahneye önce sanatçının kızı Türkü Akbayram çıktı. Ardından sahnesini babasıyla paylaşan Akbayram, meydanı dolduran coşkulu kalabalıktan büyük alkış aldı.

21-11/01/ediipppp.jpg

Kayserililer 29 Ekim’i Mustafa Ceceli İle Kutladılar

Mustafa Ceceli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Kayseri’de sahne aldı. Ceceli, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.Kayseri’de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, Mustafa Ceceli konser verdi.Cumhuriyet Meydanı’nda Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konsere, binlerce vatandaş ilgi gösterdi.

21-11/01/mustafa-ceceli-kayseri-de-konser-verdi-24.jpg

Ümraniye 29 Ekim’i Soner Sarıkabadayı İle Kutladı

Soner Sarıkabadayı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Ümraniye Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahneye çıktı. Yeni şarkılar hazırladığının ve kısa sürede yayınlayacağının müjdesini veren şarkıcı, dinleyicilerine “Sürprizlere hazır olun” dedi.

21-11/01/sssonerrr.jpeg

 Gökhan Türkmen: “Umutlarımızın her zaman yeşerdiği, çok anlamlı bir gün”

Gökhan Türkmen, Karadeniz Ereğli’de konser verdi. Şarkıcı, “Umutlarımızın her zaman yeşerdiği, çok anlamlı bir gün. Bugünleri yaşamımızı sağlayan Atatürk ve silah arkadaşlarını özlem ve minnetle anıyoruz” dedi.

 

 21-11/01/ggggg.jpg

Buray: “Cumhuriyet bu toprakların sahip olduğu en mukaddes değerlerden biri” 

Buray, Cumhuriyet coşkusunu iki farklı şehirde iki ayrı konserle kutladı. Şarkıcı 28 Ekim akşamı Balıkesir Belediyesi tarafından organize edilen konserde, ardından Mersin Toroslar Belediyesi’nce organize edilen kutlamalarda sevenleriyle buluştu. Buray, “Cumhuriyet bu toprakların sahip olduğu en mukaddes değerlerden biri” dedi.

21-11/01/ismail-ozkan-ve-buray-balikesirlileri-costurd-6-14494419_osd.jpg

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.