Serhat Kiremitçi’den ”Sevmezdim”

Serhat Kiremitçi’nin ‘Aman’ Ep’sinin dördüncü video klibi, Kanada’nın çeşitli şehirlerinde ve yoğunlukla Lac-Des Plages gölü çevresi merkez alınarak “Sevmezdim” şarkısına çekildi. 

 

Aman’ albümünün 4. klibi olarak yayınlanan Sözü ve müziği Serhat Kiremitçi ve Cem Özkan’a ait olan “Sevmezdim” şarkısına çekilen bu klipte ; aşkın, terkedilmenin,hayal kırıklığının  ve yalnızlığın süreci işlenmektedir.  

 

Yine Kanada’da çeşitli şehirlerde Serhat Kiremitçi yönetmenliğinde gerçekleştirilen bu klipte Serhat Kiremitçi doğanın güzellikleri içinde tek başına kalmışlığı, aşkı ve ayrılığı sorgulayan bir süreci anlatmaktadır.. 

Kiremitçi;bu klibimde geride kalan olmayı ve aşkın varlığını sorgulamayı ,yalnızlığın yalınlığı içinde kaybolmamaya çalışan bir aşığın içinde bulunduğu sarmalı görselleştirmeye çalıştım…dedi

 

21-12/01/serhat-kiremitci-5.jpg

 

‘Aman’ albümünde yeni bir tarza doğru geçiş yapan Kiremitçi geçmişten bugüne içinde taşıdığı kırıklıkları direk ve yalın bir anlatım ile ortaya koyan, eski ile yeni sound’u sentez etme çabası ve iddiasında olan bir albüm.

 

“Sevmezdim” şarkısının kayıtlarında  Serhat Kiremitçi’ye birbirinden değerli müzisyenler eşlik ettiler;Davullar Berke Özgümüş ,Gitar ve bas gitar kayıtları Hakan Erken, klavyeler ve vokaller ise Serhat Kiremitçi tarafından kaydedildi.

 

“Sevmezdim” şarkısının miksi Alp Turaç, mastering’leri ise Güven Ersoysal tarafından tamamlandı.

 

Şarkıların düzenlemeleri ticari ve pazarlama kaygısı taşımadan, sanatçının hissettikleri ve içinden gelen duygularla işlendi.

21-12/01/serhat-kiremitci-2.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.