Serhat Tekin Köşesinde Gökhan Keser’in Yeni Şarkısı “Aynen Aynen”i Yazdı!

Geçtiğimiz hafta Gökhan Keser’in daveti üzerine yeni şarkısının tanıtım partisine katıldım. Uzunca bir aradan sonra müziğe tekrar kaldığı yerden devam eden Keser, o gece yeni müzikal yolculuğunun ilk şarkısını paylaşmanın heyecanını yaşıyordu. ‘Aynen Aynen’ isimli yeni çalışmasını dinlemek için buluştuğumuzda şarkının havasına yakışan bir ortamda sektörden arkadaşlarımızla hem şarkıyı dinledik hem de video klip çalışmasını izledik.

23-07/10/gorsel2.jpg

Sözü Tuğrul Cerrahoğlu, Gökhan Keser , GLS , Volga Tamöz ’e, bestesi ve düzenlemesi ise Volga Tamöz’e ait olan ‘Aynen Aynen’, afro beat, reggaeton ritimleri ile bezenmiş, sıcak yaz günlerinde dinleyenlere bol buzlu bir limonata serinliği sunuyor. ‘Aynen Aynen’, Gökhan’ın yeni döneminin ilk çalışması ve Volga Tamöz ile iş birliğinin de başlangıcı olması özelliği taşıyor. Gökhan, bu yıl için toplam 6 single proje ve versiyonlar için prodüktör ‘Volga Tamöz’ ve ’22’ ile 5 yıllık bir sözleşme imzalamış. Tanıtım gecesi Gökhan, Volga Tamöz ile aslında yıllar önce yollarının kesiştiğini, ve şarkılarını beraber yapmak üzere yola çıktıklarını söyledi. O zamanki müzik şirketi ve koşulların elverişsizliği  bu birlikteliğin rafa kalkmasına neden olmuş. 2023 yılında doğru zaman ve şartlar oluşunca ikili yeni işlere yelken açmak üzere yola koyulmuş.

Gökhan’a bu yeni oluşum enerji olarak çok iyi gelmiş. Şarkısı, videosu ve ekibi zımba gibi. ‘Aynen Aynen’ yaz aylarında keyfi çıkacak eğlenceli bir şarkı olarak karşımızda. Nakaratı ve muzur sözleri dinleyiciyi hemen yakalayacak gibi gözüküyor. Şarkının diğer versiyonları da gayet keyifli olmuş. Onları da ilerleyen günlerde çıktığında dinleme imkanı bulacaksınız. ‘Aynen Aynen’e Hakan Sözmen tarafından çekilen video klip ise şarkı kadar taze ve insanın içini açıyor. Bu arada samimi ve sıcak görüntülerle bezeli videoyu izlemek için o gece Gökhan’ın buzdan yapılmış bir heykel içine gizlenmiş usb’ye ulaşmak için gösterdiği çaba, partinin en eğlenceli anlarından biriydi.

23-07/10/gorsell1.jpg

SERHAT TEKİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir