Sultan Bozkurt’tan “Terapi”

 

Sultan Bozkurt’un yeni şarlkısı “Terapi” müzikseverlerle buluştu. Prodüktörlüğünü ve aranjesini Erdem Kınay’ın üstlendiği, “Terapi” isimli şarkının lansmanı Alaçatı’da gerçekleştirildi.

Şarkının hikayesini anlatan Bozkurt, “Erdem Kınay’dan şarkı almaya gittim. Bana dinlettiği şarkıların haricinde bilgisayarında “Yazın Hiti” diye ayırdığı bir dosya dikkatimi çekti.. Ben ısrarla o şarkıyı dinlemek istedim. Erdem her ne kadar bana dinletip şarkıyı vermemek için dirense de, yoğun uğraşlarım sonucu yelkenlerini suya indirdi ve şarkıyı bana verdi. Bu parçayı almak benim için biraz yorucu ve tuzlu oldu. Kendisine şarkının hikayesini sorduğumda bana çok ünlü bir şarkıcı için hazırladığı bir çalışma olduğunu söyledi.Tam bir yaz şarkısı. Dinleyicinin enerjsini yükseltecek bir eser oldu.” şeklinde konuştu.

22-07/25/_mg_0287.JPG

Erdem Kınay, Bakü’deki konseri sebebiyle katılamadığı lansmana kendi kartonetini gönderdi. Bu duruma şaşırdığını ve çok güldüğünü söyleyen Sultan Bozkurt, “Böyle bir şey ancak Erdem’in aklına gelirdi. Geceye katılan herkesi çok güldürdü. Lansman için Erdem ile bir kaç mizansen hazırlamıştık. Onun Bakü konseri nedeniyle gelemeyişi planları değiştirse de, muhteşem bir lansman gerçekleştirmeyi başardık.” dedi. Röportaj bitiminde Erdem Kınay’ın kartonetini havuza atan Bozkurt, davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.