Yıldız Tilbe: “Yaza Yeni Bir Şarkı Yapmak İstiyorum”

Yıldız Tilbe, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs’ta sahneye çıktı.  Program öncesi yeni imajıyla basın mensuplarını karşılayan Tilbe, “Saçlarım peruk. Kısacık kestim. Kendimi böyle daha iyi hissediyorum. Dipleri biraz yıpranmıştı. Tararken tarak aksıyordu. Bende akmayan yerleri kestim. Kına da yaptım” diye konuştu. Yıldız Tilbe, güzellik merkezinde saatlerce vakit geçirip geçirmediği yönündeki soruya “Ben yeterince güzelim. O yüzden fazla güzelleşip başımı derde sokmak istemiyorum” karşılığını verdi.

23-04/24/yildiztilbe-1682323729.png

 

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası ilk kez sahneye çıktığını ifade eden Yıldız Tilbe, heyecanlı olduğunu söyledi. Tilbe, “6 Şubat’taki depremden beni sahneye çıkmıyordum. Bayağı uzun bir zaman oldu. O yüzden biraz heyecanlıyım” dedi. Yıldız Tilbe, “Yaza özel müzik çalışmalarınız var mı?” şeklindeki soruya ise “Bir şeylerle uğraşıyorum ama şu an hiçbir şey yok. Yaza bir şarkı yapmayı çok istiyorum” yanıtını verdi. Diş tedavisi gördüğünü söyleyen ünlü şarkıcı, “Implant yaptırıyorum. O yüzden gülemiyorum” dedi.

Röportaj sonrası sahneye çıkan Yıldız Tilbe, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Kendi şarkılarının yer aldığı bir repertuar hazırlayan şarkıcı, hem sesi hem de kendini özgü dansıyla büyük beğeni aldı.

 

 

Bir cevap yazın