Zegas: “Ben Her Gün Şarkı Yazan Bir İnsanım”

Yeni şarkınız “Sakın Ha” nın çıkış hikayesini bizimle paylaşırmısınız ?

Aslında B/Pop olarak ilk projemiz daha farklı tarzda bir şarkıydı. Hem dönem olarak hem de ilk projenin Zegas ismini yansıtması açısından “Sakın Ha” daha mantıklı bir seçim gibi hissettik.

 Yeni çalışmanın stüdyo aşaması sizin için nasıl geçti şarkıyı ne kadar sürede hazırladınız ?

Sunduğum ve sunacağım tüm projeler daha önceden yaptığım ve üzerine düşündüğüm şeyler olduğu için zorlanmadan bitirebiliyorum. Bu yüzden hızlı ve hırslıyım.

Şarkının klip çekimleri nerede gerçekleşti, çekimler nasıl geçti ?

Klip İstanbul’da çekildi. İlk profesyonel işim olduğu için heyecanlıydım. Ama yönetmen ve ekibi süreci çok iyi yönetti. Baya eğlendik

Yeni projelerde bizi bekleyen neler var ? Yeni şarkılar gelecek mi ?

Elbette gelecek. Ben her gün şarkı yazan bir insanım. Ve bu sayede siz dinleyici olarak tüketemeden benim açımdan yeni işler de bitmiş oluyor. Sırada ki şarkım “Halüsinasyon” Burak Özçağlar ile tanışma sebebim diyebiliriz. B/Pop için özel bir şarkı ve bu özel projeyi animasyon bir klip ile taçlandırmak istiyorum. Çok yakında hep beraber göreceğiz

Son zamanlarda ülkemizde Rap müzik büyük bir yükselişte siz bu konuyla ilgili neler söylemek istersiniz ?

Rap müzik her zaman yükseliyordu. Ama artık göz ardı edilemeyecek bir noktada. Bu yüzden siz bu yükselişi yeni sanıyorsunuz. Hayır her zaman yükseliyordu sadece ivme arttı. Bu durumdan çok mutluyum sevdiğim işi yaparak hayatımı yaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.